
Повербанк 20000mAh Power Bank Kraft KPB-2320FCL White 22.5W QC3.0 LED-ліхтар (43-00059)
- Немає в наявності
- Код: 43-00059
985 ₴
Повербанк Kraft KPB-2320FCL White з ємністю батареї 20000 мАг, літій-полімерна технологія, інтерфейси: вхід microUSB 5 В/2.1 А, вхід/вихід Type-C PD 22.5 Вт 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.8 А, вихід 2*USB 5 В/3 А, 12 В/1.8 А. Роз'єм USB Type-C підходить і для заряджання підключених пристроїв, і для заряджання самого повербанку. Підтримує швидку зарядку 22.5W QC3.0. Вбудований LED-ліхтар.
Застосування
Power Bank – портативний зарядний пристрій, підходить для заряджання планшетів, телефонів, смарт-годинників і браслетів, фотоапаратів.
Ключові властивості та можливості
- Ємність батареї становить 20000 мАг, тип – літій-полімерна.
- Інтерфейси:
- вхід microUSB 5 В/2.1 А;
- вхід/вихід Type-C PD 22.5 Вт 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.8 А – підходить як для заряджання підключених пристроїв, так і повербанку;
- вихід 2 USB 5 В/3 А, 12 В/1.8 А.
- Швидке заряджання батареї QC3.0 22.5 Вт.
- Дисплей для відображення стану заряджання.
- Вбудований ліхтарик.
- Один USB-кабель у комплекті.
Характеристики Повербанк 20000mAh Power Bank Kraft KPB-2320FCL White 22.5W QC3.0 LED-ліхтар
Бренд Kraft
Тип пристрою Повербанк
Ємність батареї 20000 мАг
Технологія Літій-полімерна (Li-pol)
Вхідний інтерфейс microUSB 5 В/2.1 А, Type-C PD 22.5 Вт двонаправлений – заряджання і розряджання
Вихідний інтерфейс USB (2 шт.) 5 В/3 А, 12 В/1.8 А
Застосування Для планшетів, Для смартфонів
Особливості Ліхтарик, Швидка зарядка QC3.0
Колір Білий
Розміри 144 / 67 / 27 мм
Вага 420 г
Гарантія 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 20000 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Дисплей |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 2 |
| Вихідний інтерфейс | USB (2 шт.) 5 В/3 А, 12 В/1.8 А |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2.1 А, Type-C PD 22.5 Вт двонаправлений – заряджання і розряджання |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування | Для планшетів, Для смартфонів |
| Розміри | 144 / 67 / 27 мм |
| Технологія | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип пристрою | Повербанк |
- Ціна: 985 ₴



