вверхвниз

Повербанк 10000mAh (3.7V) із сонячною панеллю Power Bank Kraft KPB-1012SL Black LED-ліхтар (43-00090)
- Немає в наявності
- Код: 43-00090
548 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Повербанк Kraft KPB-1012SL Black з сонячною панеллю. Ємність батареї 10000 мАг, літій-полімерна технологія, інтерфейси: вхід microUSB 5 В/2.1 А, виходи 2 USB 5 В/3.5 А. Вбудований LED-ліхтар.
Застосування
Power Bank – портативний зарядний пристрій, підходить для заряджання планшетів, телефонів, смарт-годинників і браслетів, фотоапаратів..
Ключові властивості та можливості
- Ємність батареї становить 10000 мАг, тип – літій-полімерна.
- Інтерфейси:
- вхід microUSB 5 В/2.1 А;
- виходи 2 USB 5 В/3.5 А.
- Вбудований ліхтарик.
- Світлова індикація стану заряджання.
- Один USB-кабель у комплекті.
Характеристики Повербанк з сонячною панеллю 10000mAh Power Bank Kraft KPB-1012SL Black LED-ліхтар
Бренд Kraft
Тип пристрою Повербанк
Ємність батареї 10000 мАг
Технологія Літій-полімерна (Li-pol)
Вхідний інтерфейс microUSB 5 В/2.1 А
Вихідний інтерфейс USB (2 шт.) 5 В/3.5 А
Застосування Для планшетів, Для смартфонів
Особливості Вбудована сонячна панель, Ліхтарик
Колір, Чорний
Розміри 123 / 77 / 26 мм
Вага 305 г
Гарантія 12 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Зарядка батареї | Від USB, Від сонячної енергія |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 15 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | LED лампа |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 3 |
| Вихідний інтерфейс | USB (2 шт.) 5 В/3.5 А |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2.1 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування | Для планшетів, Для смартфонів |
| Розміри | 123 / 77 / 26 мм |
| Технологія | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип пристрою | Повербанк |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴




