вверхвниз

Гібридний інвертор 5kW Kraft KRF-HISA-5KW/10kwh-80A із вбудованою акумуляторною батареєю LiFePO4 (42-00091)
- Немає в наявності
- Код: 42-00091
192 953 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Гібридний однофазний інвертор з вбудованою акумуляторною батареєю LiFePO4 51.2 В/200 Аг (10240 Втг)
максимальна потужність 5 кВт, максимальна короткочасна потужність 10 кВт
правильна синусоїда на виході 220 В
вбудований MPPT-контролер та мережевий зарядний пристрій
максимальний струм заряду 80 А
вхідна напруга 90-280 В
діапазон напруги від сонячних панелей 120-430 В
ККД 94%
вихідна напруга 220 В ±5%
вихідна частота 50/60 Гц
час перемикання на АКБ 10 мс
функція «холодного» пуску
захист від розряду та перезаряду АКБ, перевантаження, перегріву, короткого замикання
робоча температура 0 °C ~ +40 °C
розміри 550 / 1100 / 303 мм, вага 98 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 90-280 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси | CAN, RS232, RS485 |
| ККД | 94 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 В/200 Аг (10240 Втг) |
| Напруга від сонячних панелей | 120-430 В |
| Потужність пікова (короткочасна) | 10 кВт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 550 / 1100 / 303 мм |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перерозряду |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | On/Off-grid – гібридний |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 953 ₴






