вверхвниз

Інвертор Kraft KRF-AVR800VA/640W-12V із правильною синусоїдою під зовнішній акумулятор (42-00095)
- Немає в наявності
- Код: 42-00095
6 975 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Інвертор з функцією ДБЖ з потужністю 800 ВА/640 Вт, з вбудованим зарядним пристроєм та правильною синусоїдою на виході
струм заряду 10/20 А
напруга акумуляторної батареї 12 В
вхідна напруга 145-270 В (режим ДБЖ), 100-290 В (режим інвертора)
вхідна частота 45-65 Гц
вихідна напруга в AC-режимі 203-238 В (режим ДБЖ), 150-255 В (режим інвертора), в режимі АКБ 220 В
вихідна частота 50 Гц±0.5 Гц
час перемикання на АКБ 10 мс
підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePO4
ККД 80%
захист від розряду та перезаряду АКБ, захист від перевантаження та температурний захист
режими роботи: пріоритет мережі / пріоритет АКБ
можливість вибору режиму ДБЖ / інвертор
робоча температура 0°C~+40°C
розміри 290 / 257 / 123 мм
вага брутто 10.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 9 |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Вихідна частота | 50 Гц ± 0.5 Гц |
| Вхідна напруга | 145-270 В (режим ДБЖ), 100-290 В (режим інвертора) |
| Вхідна частота | 45-65 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Індикація | LCD-дисплей |
| ККД | 80 % |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 290/257/123 мм |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 975 ₴




