Опис товару
Гібридний низькочастотний однофазний інвертор з максимальною потужністю 6 кВт
правильна синусоїда на виході 220 В
вбудований MPPT-контролер та мережевий зарядний пристрій
струм заряду 5-45 А для акумуляторних батарей / 10-60 А для сонячних панелей
напруга акумуляторної батареї 48 В
вхідна напруга 180-265 В (режим ДБЖ), 160-265 В (режим інвертора), від сонячних панелей 65-150 В
вхідна частота 45-65 Гц
вихідна напруга в AC-режимі 180-265 В (режим ДБЖ), 160-265 В (режим інвертора), в режимі АКБ 230 В
вихідна частота 50/60 Гц
час перемикання на АКБ 10 мс
запускається виключно з АКБ
підтримка заряду АКБ 8 типів, в тому числі AGM/GEL/LiFePO4
захист від перевантаження, короткого замикання
робоча температура 0°C~+40°C
розміри 480 / 286 / 251 мм
вага 29 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 3 |
| MPPT-контролер | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 180-265 В (режим ДБЖ), 160-265 В (режим інвертора) |
| Вхідна частота | 45-65 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси | RS232, USB |
| ККД | 80 % від акумуляторних батарей, 96 % від мережі |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 65-150 В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 480 / 286 / 251 мм |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Calcium – всього 8 типів, Open |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | On/Off-grid – гібридний |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 080 ₴


