Характеристики Генератор інверторний бензиновий 3.2 кВт Kraft KRF-3500GI
Бренд Kraft
Тип пристрою Генератор інверторний
Номінальна потужність 3.2 кВт
Максимальна потужність 3.5 кВт
Тип палива Бензин
Фаза 1
Вихідна напруга 220 В
Номінальна частота 50 Гц
Напруга постійного струму 12 В/8.3 А
Кількість розеток 230 В – 2 шт.
Коефіцієнт потужності COSφ: 1
Тип запуску Електричний стартер, Ручний
Регулятор напруги Так
Матеріал обмотки Мідь
Тип двигуна Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням
Модель двигуна R210(D)-Vi
Об'єм двигуна 212 см.куб.
Об'єм паливного баку 8.3 л
Показник рівня палива Так
Максимальні витрати пального 0.6 л/год
Об'єм мастила в картері 0.6 л
Охолодження Повітряне
Особливості моделі USB-вихід, VFT-метр, Паралельне підключення генераторів, Рукоятки та колеса для транспортування
Рівень шуму 66 дБ
Розміри 590 / 456 / 511 мм
Вага 43.5 кг
Гарантія 12 міс.
Генератор інверторний бензиновий однофазний Kraft KRF-3500GI з номінальною потужністю 3.2 кВт / максимальною потужність 3.5 кВт, вихідна напруга AC 220 В, 2 розетки 230 В, вихід постійного струму 12 В/8.3 А. Тип запуску: електричний стартер / ручний. Одноциліндровий чотиритактний двигун OHV з примусовим повітряним охолодженням, об'ємом 212 см.куб. Об'єм паливного баку 8.3 л, максимальні витрати палива становлять 0.6 л/год. Об’єм мастила у картері 0.6 л. Додаткові властивості: VFT-метр, USB-вихід, захист від перевантаження і низького рівня мастила, можливість паралельного підключення генераторів.
Для зручного транспортування призначені ручки та колеса.
Генератор для електроживлення – що це таке
Генератор призначений для автономного резервного живлення підключеного електрообладнання, наприклад, під час відсутності централізованого електропостачання – побутової техніки, комп'ютерів, електроінструментів, освітлення, іншого устаткування.
Складається конструктивно з двох основних частин: альтернатора (або власне генератора), який виробляє електроенергію, та двигуна, який приводить у дію альтернатор. Тип палива для роботи генератора – бензин.
Інверторні генератори на бензині прості в роботі та обслуговуванні, двигун на бензині більше пристосований для роботи в холодну пору року (порівняно з дизельними двигунами).
Особливості інверторних генераторів
Інверторні генератори, у порівнянні зі стандартними бензиновими, завдяки наявності фільтруючого конденсатора, видають більш чистий змінний струм, практично без спотворень, який не «скаче» залежно від роботи двигуна і забезпечує більш безпечне та стабільне підключення пристроїв. До того ж, вони автоматично регулюють оберти двигуна, залежно від підключеного навантаження. Завдяки цим особливостям роботи знижуються витрати палива.
Серед інших переваг – інверторні генератори майже безшумні та зазвичай більш компактні.
Застосування
Залежно від потужності генератор може застосовуватися для забезпечення електроенергією електроприладів як у приватних будинках, так і в офісних приміщеннях, магазинах або на промислових об'єктах чи об'єктах критичної інфраструктури, медичних закладах тощо.
Завдяки портативності інверторний генератор зручно перевозити та використовувати у місцях, де відсутні лінії електропередач, але є потреба в електроживленні, наприклад, у гаражах, на будівельних майданчиках, для туризму.
Ключові властивості та
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Колір | Жовтий |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 3.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3.2 кВт |
| Номінальна сила струму | 18 А |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 5 років |
| Тип генератора | Інверторний |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 14 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43.5 кг |
| Висота | 456 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 511 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Так |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | R210(D)-Vi |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 8.3 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживання палива | 0.6 л/год |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість розеток | 230 В — 2 шт. |
| Коефіцієнт потужності | COSφ: 1 |
| Максимальні витрати пального | 0.6 л/год |
| Матеріал обмотки | Мідь |
| Модель двигуна | R210(D)-Vi |
| Напруга постійного струму | 12 В/8.3 А |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Об'єм мастила в картері | 0.6 л |
| Об'єм паливного баку | 8.3 л |
| Особливості моделі | USB-вихід, VFT-метр, Паралельне підключення генераторів, Рукоятки та колеса для транспортування |
| Охолодження | Повітряне |
| Показник рівня палива | Да |
| Регулятор пружні | Да |
| Розміри | 590 / 456 / 511 мм |
| Тип пристрою | Генератор інверторний |
- Ціна: 42 749 ₴









