вверхвниз

Вогнестійка розподільна коробка Trinix TFB-105P 4x5 (001-0043)
- Готово до відправки
- Код: 001-0043
647 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Вогнестійка розподільна коробка з класом вогнестійкості Е90; 4 керамічні клеми діаметром 5 мм; напруга комутації 250 В, максимальний струм у лінії 25 А; 6 кабельних вводів; розміри 107 / 107 / 57 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 17 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кабельні вводи | 6 |
| Клас вогнестійкості | Е90 |
| Клас захисту | IP55 |
| Клеми | 4 полюси Ø 5 мм |
| Колір | Жовтогарячий |
| Максимальний струм у лінії | 25 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга комутації | 250 В |
| Особливості | Вогнестійка |
| Розміри | 107 / 107 / 57 мм |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Встановлення | Внутрішнє, Зовнішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647 ₴




