Портативна зарядна станція BigBlue CP2500 з функцією ДБЖ, з номінальною потужністю 2500 Вт, піковою потужністю 5000 Вт, вихідна напруга 230 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 1843 Втг. Зарядна станція може одночасно заряджати до 11 пристроїв (завдяки вбудованим вихідним портам). Можливість заряджання станції від електромережі (вбудований зарядний пристрій 1200 Вт), від сонячних панелей максимальною потужністю 1200 Вт (слід придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекті). Час заряду від електромережі до 80% становить 1.5 години.

Модель з сенсорним екраном 4.3 дюйми, з можливістю керування через мобільний застосунок – має вбудований WiFi (частотою 2.5 ГГц) та Bluetooth, а також GPS-функцію.

Застосування
Портативна зарядна станція використовується у якості резервного джерела живлення під час відключення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку і у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей. Застосовується для живлення побутової техніки і електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Функціональні переваги зарядної станції

- Можливість заряджати до 11 пристроїв одночасно.
- Кілька способів заряджання пристрою:
- від електромережі за допомогою вбудованого зарядного пристрою – час зарядки до 80 % становить 1.5 години;
- від сонячних панелей максимальною потужністю 1200 Вт (слід придбати окремо) – час зарядки до 80 % становить 1.5 години;
- від автомобільної зарядки – кабель у комплекті – час зарядки до 80 % за напруги 12 В становить 12.3 годин / 24 В – 6.2 годин.
- Режим роботи ДБЖ. Пристрій має режим байпасу, не потребує безпосередньої роботи від акумулятора і може безпосередньо живитися від електромережі. Час перемикання на акумуляторну батарею становить 10 мс.
- Інтелектуальний режим заряджання, в якому швидкість заряджання можна «розумно» встановити від 20% до 100%, щоб продовжити термін служби акумулятора.
- Вихідна потужність до 3500 Вт завдяки Utmost-B™ Charging (режим прискореного заряджання) та виходом «чиста синусоїда», що дозволяє заряджати понад 90% побутової техніки та інших пристроїв, включаючи потужні інструменти.
- Можна обрати вихідну потужність: 400 / 800 / 1200 Вт.
- Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 порівняно з іншими має такі переваги як більш швидка зарядка, підвищена кількість циклів заряду-розряду, низький саморозряд, великий ККД, невелика вага.
- Швидка зарядка PD (Power Delivery) 100 Вт для підключених пристроїв – це технологія, що забезпечує швидке заряджання акумуляторів смартфонів та ноутбуків.
- Віддалене керування та налаштування пристрою у мобільному застосунку, з підключенням через WiFi або Bluetooth.
- Сенсорний LCD-дисплей діагоналлю 4.3 дюйми для відображення стану роботи зарядної станції, АКБ і керування пристроєм за допомогою стилуса з комплекту.
- Вбудована функція GPS для визначення місцезнаходження.
- Ручки для перенесення – для зручного транспортування.
- Система захисту від перезаряду, перерозряду, перенапруги, перевантаження за струмом, короткого замикання, перегріву.

Ключові властивості CP2500

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | BigBlue |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1843 мА/год |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 325 мм |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм | 16000 мА |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 384 мм |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 11 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 5000 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ширина | 274 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 7 |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/5А |
| Вихід змінного струму (AC) | 2 порти 230 В 2500 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12-24 В/10 А 120 Вт |
| Вхід для сонячної панелі | 12-65В/22.5А (25А макс.) з макс. потужністю 1200 Вт |
| Гарантія | 24 міс. |
| Місткість | 1843 Втг |
| Кількість циклів | 3500 |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 11 |
| Набір перехідників | Немає |
| Особливості | Дисплей |
| Порти USB | USB-A: 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А); USB-C: 2 PD-порти 100 Вт, 2 PD-порти 45 Вт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 5000 Вт |
| Підтримка мобільного застосунку | BigBlue Energy |
| Робоча температура | +10 °C ~ + 30 °C |
| Розміри | 384 / 274 / 325 мм |
| Температура заряду | 0 °C ~ +45 °C |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 50 000 ₴












