вверхвниз

Вогнестійка розподільна коробка Trinix TFB-155P 6x3.5 (001-0114)
- Готово до відправки
- Код: 001-0114
731 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Вогнестійка розподільна коробка з класом вогнестійкості Е90; 6 керамічних клем діаметром 4 мм; напруга комутації 250 В, максимальний струм у лінії 15 А; 8 кабельних вводів; розміри 155 / 105 / 48 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кабельні вводи | 8 |
| Клас вогнестійкості | Е90 |
| Клас захисту | IP55 |
| Клеми | 6 полюсів Ø 4 мм |
| Колір | Жовтогарячий |
| Максимальний струм у лінії | 15 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга комутації | 250 В |
| Особливості | Вогнестійка |
| Розміри | 155 / 105 / 48 мм |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Встановлення | Внутрішнє, Зовнішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴




