
Бездротовий пристрій відкривання воріт з WiFi Trinix TRX-GD01(WiFi) (71-00081)
- Готово до відправки
- Код: 71-00081
1 035 ₴
Бездротовий пристрій (контролер) для відчинення воріт Trinix TRX-TH01(WiFi) з підтримкою WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n) та можливістю керування і налаштування через мобільний застосунок Tuya. Працює як самостійний пристрій без підключення до централі. У комплекті геркон. Необхідне підключення до електроприводу гаражних воріт – до комплекту не входить. Живлення DC 5 В/2 А, блок живлення до комплекту не входить.
ЗастосуванняБездротовий пристрій для відчинення воріт з Wi-Fi – це пристрій, який під'єднується до вашого електроприводу гаражних воріт. Він визначає стан відчинених/зачинених воріт за допомогою спеціального датчика (геркона) з комплекту. Після додавання пристрою відчинення воріт у мобільний застосунок Tuya гаражні ворота можна віддалено відчинити із застосунку, коли ви під'їжджаєте до будинку. Пристрій широко використовується з усіма видами автоматичних гаражних воріт.
Ключові властивості- Вбудований WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n), віддалене керування через мобільний застосунок Tuya. За допомогою застосунку можна перевірити стан відчинення чи зачинення гаражних воріт або дистанційно керувати гаражними воротами з будь-якого місця, де є доступ до інтернету.
- Підтримка голосового керування через Google Assistant та Amazon Alexa.
- До комплекту входить магнітний датчик відчинення (геркон). Дальність спрацювання до 15 мм. Завдяки датчику можливо дізнатися, зачинені чи відчинення ворота, сповіщення приходить у мобільний застосунок.
- Живлення DC 5 В/2 А, блок живлення до комплекту не входить.
- Просте підключення до електропривода за допомогою кабелів живлення та датчика з комплекту.
- Призначений для внутрішнього та зовнішнього встановлення.
| Бренд | Trinix |
| Тип пристрою | Розумний контролер відчинення воріт |
| Розміри | 60 / 45 / 23 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | 5 В |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Підключення | Бездротове |
| Wi-Fi | Так |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Колір | Чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | 5 В |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 60 / 45 / 23 мм |
| Тип пристрою | Розумний контролер відчинення воріт |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 035 ₴



