
Комплект зарядної станції та додаткової батареї Oukitel BP2000+B2000 (42-00100-42-00101)
- Немає в наявності
- Код: 42-00100-42-00101
80 000 ₴
Портативне джерело живлення потужністю 2200 Вт/200-240 В (чиста синусоїда), з режимом ДБЖ, пікова потужність 4000 Вт
можливість збільшення потужності до 16 кВт за допомогою макс. підключення 7 додаткових батарей B2000. Вбудована LiFePO4 акумуляторна батарея потужністю 2048 Втг (51.2В/40Аг)
вбудований зарядний пристрій 1800 Вт
вхід для сонячних панелей 12-120В/15А 1000 Вт макс.
вхід автомобільної зарядки: 12В/8А, 24В/10А
вихід змінного струму: 5 портів 200-240 В 2200 Вт
вихід постійної напруги: 2 порти DC5521 12В/3А загальною потужністю 36 Вт, 1 вихід автомобільної зарядки («прикурювач») 12В/10А 120 Вт, 1 порт GX16 4Pin 24В/10А 240 Вт
вихід USB (тип А) 2 шт. 5В/2.4А з максимальною потужністю 12 Вт кожен
вихід USB (тип А) 2 шт: QC3 (18 Вт макс)
PD-вихід 2 шт: 5В/2.4А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А (100 Вт макс.)
кількість циклів розряду-заряду АКБ ≥3500
час до повної зарядки АКБ 1.5 години
робоча температура 0 °C ~ +40 °C
розміри 480 / 296 / 322 мм, вага 23.6 кг. Додаткова акумуляторна батарея типу LiFePO4 потужністю 2048 Втг (51.2В/40Аг) для портативної зарядної станції OUKITEL BP2000E
макс. підключення 7 додаткових батарей (паралельно)
вхід змінного струму для підключення адаптера живлення 200 Вт
вхід для сонячних панелей: 12-48В/10А 200 Вт макс.
вхід автомобільної зарядки: 12В/8А, 24В/10А
вихід постійної напруги (DC): 1 вихід автомобільної зарядки («прикурювач») 12В/10А 120 Вт, 1 порт XT90 48В/15А 720 Вт
порт USB-A: 5В/2.4А з потужністю 12 Вт
порт USB-C: PD-вихід 100 Вт 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А
можливість розширення потужності системи до 16 кВт за допомогою паралельного підключення 7 додаткових батарей
кількість циклів розряду-заряду АКБ ≥3500
робоча температура 0 °C ~ +40 °C
розміри 474 / 295 / 241.5 мм, вага 18.6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 2 |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Вихід змінного струму (AC) | 200 Вт, 5 портів 200-240 В 2200 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 15, 4 |
| Особливості | Режим ДБЖ |
| Порти USB | USB-A: 1 порт 5В/2.4А; USB Type-C: 1 PD-вихід 100 Вт, USB-A: 2 порти макс.потужністю 12 Вт кожен, 2 порти 18 Вт QC3.0; USB Type-C: 2 порти PD-вихід 100 Вт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 4000 Вт |
| Робоча температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 474 / 295 / 241.5 мм, 480 / 296 / 322 мм |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея, Зарядна станція |
- Ціна: 80 000 ₴



