
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-24100LED 24V (41-00045)
- Готово до відправки
- Код: 41-00045
4 542 ₴
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-24100LED з LED-індикацією, 1 канал навантаження, номінальні вихідна напруга/струм 24 В/10 А, номінальна вихідна потужність 303 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 1 А.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 24 В.
Ключові властивості
Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
Номінальна вихідна напруга 24 В, номінальний вихідний струм 10 А.
Номінальна вихідна потужність 303 Вт.
Один канал навантаження.
Струм заряду акумуляторної батареї 1 А.
LED-індикація.
Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
Металевий корпус з розмірами 395 / 285 / 165 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 303 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Вихідний струм | 10 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 395 / 285 / 165 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 4 542 ₴






