вверхвниз

Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-T6000VA/LCD Pro UPS із вбудованими акумуляторними батареями 42-00108
- Немає в наявності
- Код: 42-00108
40 500 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Онлайн ДБЖ (подвійного перетворення) з LCD-дисплеєм
потужність 6000 ВА/6000 Вт
вхідна напруга 110-300 В
вихідна напруга 208/220/230/240 В, правильна синусоїда
акумуляторна батарея вбудована, напруга 144 В (12 шт * 12 В / 7 Аг)
струм заряду макс. 4 А
SNMP-слот
розміри 461 / 200 / 800 мм
вага 43 кг. Підходить для котлів. Коліщатки для транспортування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Тип акумулятора | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Вбудований |
| Вхідна напруга | AC 110-300 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котлі |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Інтерфейси | Слот SNMP |
| Напруга акумуляторної батареї | 144 В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 461 / 200 / 800 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 4 А |
| Тип архітектури | Online UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 500 ₴







