
Джерело безперебійного живлення для роутера DC UPS Kraft KRF-MUPS-100plus (24000mAh LiFePo4) 9V/12V/15V/24V/PoE 42-00110
- Немає в наявності
- Код: 42-00110
3 309 ₴
Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-MUPS-100plus з чотирма вбудованими акумуляторними батареями LiFePO4 ємністю 6000 мАг (76.8 Втг) (загальна ємність 24000 мАг), вихідні інтерфейси DC, пасивне PoE, LAN, вихідна напруга 1* DC 9/12 В 3А, 10* DC 12 В 8А, 1* DC 15/24 В (PoE) 1А, вихідна потужність 100 Вт, вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
Застосування
ДБЖ постійного струму Kraft KRF-MUPS-100plus дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери, LED-освітлення.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить без переривання зв’язку працювати в інтернеті під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
- Вбудовані 4 LiFePO4 акумуляторні батареї ємністю 6000 мАг (загальна ємність 24000 мАг), потужністю 76.8 Втг, час заряду 3-4 години, час перемикання 0 сек.
- Вихідні інтерфейси DC, пасивне PoE, LAN, вихідна напруга 1* DC 9/12 В 3А, 10* DC 12 В 8А, 1* DC 15/24 В (PoE) 1А.
- Максимальна вихідна потужність 100 Вт.
- Вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
- Інтелектуальна система BMS із захистом від перезарядження, перерозрядження, короткого замикання, перевантаження.
- Вбудований адаптер забезпечує широкий діапазон змінної напруги.
- Невеликий дисплей з відображенням стану роботу пристрою.
- Розміри пристрою 258 / 225.5 / 49 мм, вага 1.6 кг.
Бренд Kraft
Тип пристрою Блок безперебійного живлення
Вихідна напруга 9 В, 12 В, 15 В, 24 В
Вихідна потужність 100 Вт
Вхідна напруга 100-240 В
Акумулятор Вбудований
Тип акумулятора LiFePo4
Ємність акумулятора 6 Ah (4 шт.)
Інтерфейси DC x 11, LAN x 1, PoE x 1
Застосування ДБЖ Медіаконвертер, Роутер
Тип виконання Пластиковий корпус
Тип захисту Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду
Колір Чорний
Робоча температура 0 °C ~ +40 °C
Розміри 258 / 225.5 / 49 мм
Вага 1.6 кг
Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 24000 мАг |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 225.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 8 |
| Акумулятор | Вбудований |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вихідна напруга | 9 В, 12 В, 15 В, 24 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Інтерфейси | DC x 11, LAN x 1, PoE x 1 |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 258 / 225.5 / 49 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 309 ₴






