вверхвниз

Зчитувач Mifare Trinix TRR-1002MW водонепроникний (68-00023)
- Готово до відправки
- Код: 68-00023
1 001 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Вуличний водонепроникний зчитувач карток та брелоків стандарту Mifare (13.56MHz); дальність зчитування 2-5 см, швидкість зчитування 0.1 с; інтерфейс Wiegand 26/34; світлова та звукова індикація; живлення 12 В; споживання струму 30 мА; пластиковий корпус; ступінь захисту IP68; робоча температура -45°C~+60°C; розміри 82 / 42 / 18 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звукова індикація | Да |
| Інтерфейси | Wiegand 26/34 bits |
| Клас захисту | IP68 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Живлення | DC 9-12 В |
| Підключення | Дротове |
| Робоча температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 82 / 42 / 18 мм |
| Індикація | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Встановлення | Зовнішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 001 ₴






