вверхвниз

Арочний металодетектор Trinix TRX-500AMD, 18 зон детекції (71-00086)
- Готово до відправки
- Код: 71-00086
41 143 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Арочний металодетектор для внутрішнього встановлення з 18 зонами детекції; 2000 рівнів чутливості; LED-екран з відображенням кількості проходів і тривог; робоча частота 4-8 кГц; лічильник проходів і тривог; захист паролем зміни параметрів; світлодіодна і звукова індикація; живлення 100-240 В; робоча температура -20°C~+55°C; зовнішні розміри 2200 / 800 / 580 мм; розміри проходу 1995 / 700 / 510 мм; розміри пакування панелей 2290 / 560 / 190 мм, розміри пакування контролера 760 / 380 / 260 мм; вага брутто 65 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація місця виявлення за вертикаллю | Да |
| Вага брутто | 65 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | LED |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Зони виявлення | 18 |
| Індикація | Звукова, Світлова |
| Лічильник проходів та подій | Да |
| Особливості | Індикація зони виявлення |
| Живлення | AC 100-240 В |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Робоча частота | 4-8 кГц |
| Розміри зовнішні | 2225 / 850 / 580 мм |
| Розміри пакування | 2290 / 560 / 190 мм – панелі, 760 / 380 / 260 мм – блок керування |
| Розміри проходу | 1995 / 700 / 510 мм |
| Рівні чутливості | 2000 |
| Тип пристрою | Металодетектор арочний |
| Встановлення | Внутрішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 143 ₴









