вверхвниз

Високочастотний інвертор 1500VA/1.5kW Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V під зовнішній акумулятор (42-00114)
- Немає в наявності
- Код: 42-00114
9 636 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
| Бренд | Kraft |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Розміри | 317 / 230 / 105 мм |
| Вага | 3.85 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вхідна напруга | 170-270 В |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, короткого замикання, перенапруги |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Потужність пікова (короткочасна) | 3000 ВА |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| ККД | 93 % |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Кількість фаз | 1 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 20 А |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Потужність | 1500 ВА / 1500 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Індикація | LCD-дисплей |
Описание товара Высокочастотный инвертор 1500VA/1.5kW Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V под внешний аккумулятор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Номінальний струм | 7 А |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 2 |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Вхідна напруга | 170-270 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котлі |
| Індикація | LCD-дисплей |
| ККД | 93 % |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Кількість фаз | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Потужність пікова (короткочасна) | 3000 ВА |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 317 / 230 / 105 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 20 А |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, короткого замикання, перенапруги |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 636 ₴










