
Гібридний інвертор 11kW Sako SUNPOLO-11K 11KW/48V+150A MPPT S2 (42-00168)
- Готово до відправки
- Код: 42-00168
55 014 ₴
Бренд Sako
Тип пристрою Інвертор
Тип інвертора On/Off-grid – гібридний
Потужність 11 кВт
Максимальна потужність 22 кВт
Кількість фаз 1
ККД 96 %
Вихідна напруга 220 В
Вихідна частота 50/60 Гц
Тип вихідного сигналу Правильна синусоїда
Вхідна напруга 90-280 В
Тип акумулятора LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion
Напруга акумуляторної батареї 48 В
Час перемикання на акумуляторні батареї 10 мс
Струм заряду 150 А
MPPT-контролер Так
Напруга від сонячних панелей 90-450 В
Режим підмішування Так
Кількість модулів максимальна 6
Вхідна частота 50/60 Гц
Wi-Fi Так
Інтерфейси RS232, RS485, USB, WiFi, Сухі контакти
Монтаж Настінний
Тип захисту Від короткого замикання, перевантаження, перегріву
Колір Білий
Робоча температура -10 °C ~ +50 °C
Розміри 552 / 422 / 152 мм
Вага 19.1 кг
Гарантія 12 міс.
Гібридний однофазний інвертор Sako SUNPOLO-11K 11KW/48V+150A MPPT S2 з максимальною потужністю 11 кВт (максимальна короткочасна потужність 22 кВт), 2 вбудованих MPPT-контролери та зарядний пристрій. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 90-280 В, від сонячних панелей 90-450 В. Максимальний струм заряду 150 А. Напруга акумуляторної системи 48 В. Підтримка підключення акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion. Вихідна напруга 220/230/240 В. Інтерфейси RS485, CAN, RS232 USB, сухі контакти, вбудований WiFi – для віддаленого моніторингу з мобільного застосунку. Можливість працювати без підключення акумуляторних батарей. Сенсорний LCD-дисплей. Може підключатися до генератора.
Можливе паралельне підключення до 6 інверторів у систему. Зверніть увагу: можливе паралельне підключення інверторів в систему лише даної моделі – Sako SUNPOLO-11K 11KW/48V+150A MPPT S2, з іншими вони не сумісні.

Застосування
Гібридні інвертори з чистою синусоїдою та вбудованими MPPT-контролерами і зарядним пристроєм відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії і для роботи у якості домашньої електростанції.
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 48 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати і живити від нього побутові електроприлади та інструменти. Може живити всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та прилади з електродвигунами, наприклад, холодильники, кондиціонери тощо.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.

Ключові властивості та можливості
- Максимальна потужність інвертора становить 11 кВт, максимальна короткочасна потужність 22 кВт (протягом 5 секунд). Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
- Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 220/230/240 В, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – 96 %.
- Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
- Напруга акумуляторної системи 48 В. Підтримка підключення зовнішніх акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion – АКБ слід придбати окремо. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 10 мс.
- Вбудований зарядний пристрій з максимальним струмом заряду 150 А.
- Два вбудовані MPPT-контролери (Maximum Power Point Tracking) – система відслідковування точки максимальної потужності сонячних батарей. Дозволяє обирати найбільш оптимальні напругу і струм сонячних панелей для отримання максимуму енергії у конкретний момент часу.
- Інтерфейси: RS485, CAN, RS232 USB, сухі контакти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sako |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Допустима пікова потужність | 22000 Вт |
| ККД, не менше | 93 % |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Максимальна потужність | 22000 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Номінальна потужність | 11000 Вт |
| Номінальний струм | 62 А |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.1 кг |
| Висота | 152 мм |
| Довжина | 552 мм |
| Ширина | 422 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 2 |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 90-280 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси | RS232, RS485, USB, WiFi, Сухі контакти |
| ККД | 96 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість модулів максимальна | 6 |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 90-450 В |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Режим підмішування | Да |
| Розміри | 552 / 422 / 152 мм |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | On/Off-grid – гібридний |
| Колір | Білий |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Ціна: 55 014 ₴








