
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор Sako SUNON V 6.5KW/48V та акумуляторна батарея 51.2В 42-00165-44-00102
- Немає в наявності
- Код: 42-00165-44-00102
28 191,11 ₴
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор Sako SUNON V 6.5KW/48V і акумуляторна батарея 51.2В Voltsmile W1 Classic – це рішення призначене для житлових та комерційних об'єктів, таких як квартири, будинки, офіси, магазини та кафе. Воно забезпечує безперервне живлення основних побутових приладів та електрообладнання, а також надає можливість автономної роботи пристроїв: холодильник (36-60 годин), телевізор (36-120 годин), роутер (до 1200 годин), ноутбук та телефон (до 1440 циклів заряду), котел потужністю 100 Вт (до 48 годин).
До комплекту входять:
- Гібридний інвертор 6.5kVA/6.2kW Sako SUNON V 6.5KW/48V+120A MPPT.
- Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 51.2В 10240Втг Voltsmile W1 Classic настінний монтаж.
- Комплект кабелів підключення Voltsmile Standard Power Cable Set.
Застосування
Комплект резервного живлення відмінно підходить для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії та для роботи як домашньої електростанції.
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 48 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати та живити від нього побутові електроприлади та інструменти. Може живити всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та прилади з електродвигунами, наприклад, холодильники, кондиціонери тощо. Акумуляторна батарея дає змогу накопичувати енергію в батареях, а потім витрачати її пізніше, коли це більш економічно вигідно, наприклад у години пікових навантажень, або у випадках відключення чи перебоїв електропостачання. Найчастіше використовується як джерело резервного або безперебійного живлення.
Гібридний однофазний інвертор DSako SUNON V 6.5KW/48V+120A MPPT з максимальною потужністю 6.5 кВА/6.2 кВт (максимальна короткочасна потужність 12.4 кВА), вбудований MPPT-контролер та зарядний пристрій. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 90-280 В, від сонячних панелей 60-450 В. Максимальний струм заряду 120 А. Напруга акумуляторної системи 48 В. Підтримка підключення акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion. Вихідна напруга 230 В ±5%. Інтерфейси RS485, CAN, RS232, USB, сухі контакти, вбудований локальний WiFi – лише для віддаленого моніторингу з мобільного застосунку. Можливість працювати без підключення акумуляторних батарей. Сенсорний LCD-дисплей. Може підключатися до генератора.
Ключові властивості та можливості
Voltsmile W1 Classic – настінна літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея напругою 51.2 В та ємністю 200 Аг / 10240 Втг, частина системи накопичення енергії. Максимальний струм заряду/розряду 100 А/100 А. Ресурс: 6000 циклів заряджання-розряджання. Комунікаційні порти CAN, RS485. Клас захисту IP67. В одну систему можна підключити до 16 акумуляторних модулів.
Ключові властивості та можливості
Комплект кабелів Voltsmile Standard Power Cable Set для підключення акумуляторних батарей Voltsmile серій W, V, RPC до інвертора містить: кабель живлення від акумулятора до інвертора «+» 4AWG, довжина 2 м; кабель живлення від акумулятора до інвертора «-» 4AWG, довжина 2 м; кабель зв’язку між акумулятором та інвертором 4AWG довжиною 2 м.
Склад комплекту
- Кабель живлення від акумулятора до інвертора «+» 4AWG, довжина 2 м – 1 шт.
- Кабель живлення від акумулятора до інвертора «-» 4AWG, довжина 2 м – 1 шт.
- Кабель зв’язку (комунікаційний) між акумулятором та інвертором 4AWG, довжина 2 м – 1 шт.
Особливості підключення
- Максимальна потужність інвертора становить 6.5 кВА/6.2 кВт, максимальна короткочасна потужність 12.4 кВА. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
- Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 230 В ±5%, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – 93 %.
- Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
- Напруга акумуляторної системи 48 В. Підтримка підключення зовнішніх акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion – АКБ слід придбати окремо. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 10 мс.
- Вбудований зарядний пристрій з максимальним струмом заряду 120 А.
- Вбудований MPPT-контролер (Maximum Power Point Tracking) – система відслідковування точки максимальної потужності сонячних батарей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sako |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| MPPT-контролер | Да |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| all_items_salable | 1 |
| Вхідна напруга | 90-280 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси | CAN, RS232, RS485, USB, Локальний WiFi, Сухі контакти |
| ККД | 93 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість циклів | 6000 |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В, 51.2 В |
| Потужність акумулятора | 10240 Втг |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Режим підмішування | Да |
| Розміри | 583 / 380 / 214 мм, 888 / 518 / 150 мм |
| Серія | W |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Тип інвертора | On/Off-grid – гібридний |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Ціна: 28 191,11 ₴




