Характеристики Генератор інверторний бензиновий 1.8 кВт Bison BS2000IS
Бренд Bison
Тип пристрою Генератор інверторний
Номінальна потужність 1.8 кВт
Максимальна потужність 2 кВт
Тип палива Бензин
Фаза 1/3
Вихідна напруга 220 В
Номінальна частота 50 Гц
Напруга постійного струму 12 В/8.3 А
Кількість розеток 230 В – 1 шт.
Коефіцієнт потужності COSφ: 1
Тип запуску Ручний
Регулятор напруги Так
Тип двигуна Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням
Модель двигуна R80-i
Об'єм двигуна 79.7 см.куб.
Об'єм паливного баку 4 л
Показник рівня палива Так
Об'єм мастила в картері 0.35 л
Охолодження Повітряне
Особливості моделі USB-вихід, VFT-метр, Паралельне підключення генераторів
Рівень шуму 68 дБ
Розміри 498 / 290 / 459 мм
Вага 25 кг
Гарантія 12 міс.

Генератор інверторний бензиновий однофазний Bison BS2000IS з номінальною потужністю 1.8 кВт / максимальною потужність 2 кВт, вихідна напруга AC 230 В, 1 розетка 230 В, вихід постійного струму 12 В/8.3 А. Тип запуску: ручний. Одноциліндровий чотиритактний двигун OHV з примусовим повітряним охолодженням, об'ємом 79.7 см.куб. Об'єм паливного баку 4 л. Об’єм мастила у картері 0.35 л. Додаткові властивості: VFT-метр, USB-вихід, захист від перевантаження і низького рівня мастила, можливість паралельного підключення генераторів.
Для зручного транспортування призначена ручка.
Генератор для електроживлення – що це таке
Генератор призначений для автономного резервного живлення підключеного електрообладнання, наприклад, під час відсутності централізованого електропостачання – побутової техніки, комп'ютерів, електроінструментів, освітлення, іншого устаткування.
Складається конструктивно з двох основних частин: альтернатора (або власне генератора), який виробляє електроенергію, та двигуна, який приводить у дію альтернатор. Тип палива для роботи генератора – бензин.
Інверторні генератори на бензині прості в роботі та обслуговуванні, двигун на бензині більше пристосований для роботи в холодну пору року (порівняно з дизельними двигунами).
Особливості інверторних генераторів
Інверторні генератори, у порівнянні зі стандартними бензиновими, завдяки наявності фільтруючого конденсатора, видають більш чистий змінний струм, практично без спотворень, який не «скаче» залежно від роботи двигуна і забезпечує більш безпечне та стабільне підключення пристроїв. До того ж, вони автоматично регулюють оберти двигуна, залежно від підключеного навантаження. Завдяки цим особливостям роботи знижуються витрати палива.
Серед інших переваг – інверторні генератори майже безшумні та зазвичай більш компактні.
Застосування
Залежно від потужності генератор може застосовуватися для забезпечення електроенергією електроприладів як у приватних будинках, так і в офісних приміщеннях, магазинах або на промислових об'єктах чи об'єктах критичної інфраструктури, медичних закладах тощо.
Завдяки портативності інверторний генератор зручно перевозити та використовувати у місцях, де відсутні лінії електропередач, але є потреба в електроживленні, наприклад, у гаражах, на будівельних майданчиках, для туризму.

Ключові властивості та
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bison |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Номінальна сила струму | 10 А |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 498 мм |
| Ширина | 459 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість розеток | 230 В — 1 шт. |
| Коефіцієнт потужності | COSφ: 1 |
| Модель двигуна | R80-i |
| Напруга постійного струму | 12 В/8.3 А |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Об'єм мастила в картері | 0.35 л |
| Об'єм паливного баку | 4 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Показник рівня палива | Да |
| Регулятор пружні | Да |
| Розміри | 498 / 290 / 459 мм |
| Тип двигуна | Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип пристрою | Генератор інверторний |
| Фаза | 1/3 |
- Ціна: 22 242 ₴










