Характеристики Генератор інверторний бензиновий 5 кВт Bison BS6250iE
Бренд Bison
Тип пристрою Генератор інверторний
Номінальна потужність 5 кВт
Максимальна потужність 5.5 кВт
Тип палива Бензин
Фаза 1
Вихідна напруга 220 В
Номінальна частота 50 Гц
Напруга постійного струму 12 В/8.3 А
Кількість розеток 230 В – 2 шт.: 1 розетка 230 В 16 А, 1 розетка 230 В 32 А
Тип запуску Дистанційний, Електричний, Ручний
Альтернатор Синхронний
Тип двигуна Одноциліндровий, чотиритактний, з повітряним охолодженням, циліндр нахилений під кутом 55°
Модель двигуна BS6250iE
Об'єм двигуна 223 см. куб.
Об'єм паливного баку 11 л
Показник рівня палива Так
Об'єм мастила в картері 0.7 л
Охолодження Повітряне
Рівень шуму 67 дБ
Колір Помаранчевий
Розміри 635 / 415 / 540 мм
Вага 46.6 кг
Гарантія 12 міс.
Генератор інверторний бензиновий однофазний Bison BS6250iE з номінальною потужністю 5 кВт / з максимальною потужністю 5.5 кВт, вихідна напруга AC 220 В, 2 розетки 230 В (1 розетка 230 В 16 А, 1 розетка 230 В 32 А), вихід постійного струму 12 В/8.3 А. Тип запуску: ручний / електростартер / дистанційний. Одноциліндровий чотиритактний двигун OHV з примусовим повітряним охолодженням, об'ємом 223 см.куб. Об'єм паливного бака 11 л, об’єм мастила у картері 0.7 л. Додаткові властивості: VFT-метр, захист від перевантаження і низького рівня мастила, можливість паралельного підключення генераторів.
Для зручного транспортування призначені ручки та колеса.
Генератор для електроживлення – що це таке
Генератор призначений для автономного резервного живлення підключеного електрообладнання, наприклад, під час відсутності централізованого електропостачання – побутової техніки, комп'ютерів, електроінструментів, освітлення, іншого устаткування.
Складається конструктивно з двох основних частин: альтернатора (або власне генератора), який виробляє електроенергію, та двигуна, який приводить у дію альтернатор. Тип палива для роботи генератора – бензин.
Інверторні генератори на бензині прості в роботі та обслуговуванні, двигун на бензині більше пристосований для роботи в холодну пору року (порівняно з дизельними двигунами).
Особливості інверторних генераторів
Інверторні генератори, у порівнянні зі стандартними бензиновими, завдяки наявності фільтруючого конденсатора, видають чистіший змінний струм, практично без спотворень, який не «скаче» залежно від роботи двигуна і забезпечує більш безпечне та стабільне підключення пристроїв. До того ж вони автоматично регулюють оберти двигуна, залежно від підключеного навантаження. Завдяки цим особливостям роботи знижуються витрати палива.
Серед інших переваг – інверторні генератори майже безшумні та зазвичай більш компактні.
Застосування
Залежно від потужності генератор може застосовуватися для забезпечення електроенергією електроприладів як у приватних будинках, так і в офісних приміщеннях, магазинах або на промислових об'єктах чи об'єктах критичної інфраструктури, медичних закладах тощо.
Завдяки портативності інверторний генератор зручно перевозити та використовувати у місцях, де відсутні лінії електропередач, але є потреба в електроживленні, наприклад, у гаражах, на будівельних майданчиках, для туризму.
Ключові властивості та характеристики
- Тип генератора – інверторний (тип палива – бензин), однофазний.
- Номінальна потужність 5 кВт, максимальна потужність 5.5 кВт.
- Вихідна напруга AC 220 В 50 Гц, вихід постійного струму 12 В/8.3 А.
- Є одна розетка 230 В 16 А та одна розетка 230 В 32 А для підключення навантаження.
- Тип запуску: електростартер (за допомогою ключа запалювання) / ручний (резервний) / дистанційний.
- Генератор характеризується низьким рівнем шуму 67 дБ.
- Габарити: розміри (д / ш / в) 635 / 415 / 540 мм, вага 46.6 кг.
- Для зручного транспортування та переміщення генератора закритий корпус оснащено ручками та колесами.
Технічні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bison |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Номінальна сила струму | 25 А |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 5 років |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 6 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46.5 кг |
| Висота | 415 мм |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 232 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.7 л |
| Об'єм паливного бака | 11 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Альтернатор | Синхронний |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість розеток | 230 В — 2 шт.: 1 розетка 230 В 16 А, 1 розетка 230 В 32 А |
| Модель двигуна | BS6250iE |
| Напруга постійного струму | 12 В/8.3 А |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Об'єм мастила в картері | 0.7 л |
| Об'єм паливного баку | 11 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Показник рівня палива | Да |
| Розміри | 635 / 415 / 540 мм |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, чотиритактний, з повітряним охолодженням, циліндр нахилений під кутом 55° |
| Тип запуску | Дистанційний, Електричний, Ручний |
| Тип пристрою | Генератор інверторний |
| Фаза | 1 |
- Ціна: 39 308 ₴







