Характеристики Генератор бензиновий трифазний 5 кВт Bison BS6500-3
Бренд Bison
Тип пристрою Генератор бензиновий
Номінальна потужність 5 кВт
Максимальна потужність 5.5 кВт
Тип палива Бензин
Фаза 3
Вихідна напруга 220 В, 400 В
Номінальна частота 50 Гц
Кількість розеток 230 В – 2 шт., 380 В – 1 шт.
Коефіцієнт потужності COSφ: 1
Тип запуску Електричний, Ручний
Автоматичне введення резерву Роз’єм для підключення автоматичного введення резерву (ATS)
Регулятор напруги Так
Матеріал обмотки Мідь
Тип двигуна Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням
Модель двигуна BS190F
Об'єм двигуна 420 см.куб.
Номінальна швидкість двигуна 3000 об/хв
Об'єм паливного баку 33 л
Показник рівня палива Так
Об'єм мастила в картері 1.1 л
Система запалювання TCI
Охолодження Повітряне
Особливості моделі Ручка та колеса для транспортування
Розміри 750 / 575 / 610 мм
Вага 88.2 кг
Гарантія 12 міс.

Генератор бензиновий трифазний Bison BS6500-3 з номінальною потужністю 5 кВт / максимальною потужність 5.5 кВт, вихідна напруга AC 220/380 В, 2 розетки 220 В, 1 розетка 380 В. Тип запуску: електричний стартер / ручний, роз’єм для підключення автоматичного введення резерву (ATS). Одноциліндровий двигун об'ємом 420 см.куб., об'єм паливного баку 33 л, об'єм мастила в картері 1.1 л.
Генератор може працювати як однофазний з меншою потужністю.
Для зручного транспортування призначені ручка та колеса.
Бензиновий генератор – що це таке
Генератор призначений для автономного резервного живлення підключеного електрообладнання, наприклад, під час відсутності централізованого електропостачання – побутової техніки, комп'ютерів, електроінструментів, освітлення, іншого устаткування.
Складається конструктивно з двох основних частин: альтернатора (або власне генератора), який виробляє електроенергію, та двигуна, який приводить у дію альтернатор. Тип палива для роботи генератора – бензин.
Бензинові генератори прості в роботі та обслуговуванні, двигун на бензині більше пристосований для роботи в холодну пору року (порівняно з дизельними двигунами).
Застосування
Залежно від потужності генератор може застосовуватися для забезпечення електроенергією електроприладів як у приватних будинках, так і в офісних приміщеннях, магазинах або на промислових об'єктах чи об'єктах критичної інфраструктури, медичних закладах тощо.
Завдяки портативності бензиновий генератор зручно перевозити та використовувати у місцях, де відсутні лінії електропередач, але є потреба в електроживленні, наприклад, у гаражах, на будівельних майданчиках, для туризму.

Ключові властивості та
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bison |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Номінальна сила струму | 20 А |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 5 років |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 6 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 88 кг |
| Висота | 575 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 33 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне введення резерву | Роз’єм для підключення автоматичного введення резерву (ATS) |
| Вихідна напруга | 220 В, 400 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість розеток | 230 В — 2 шт., 380 В — 1 шт. |
| Коефіцієнт потужності | COSφ: 1 |
| Матеріал обмотки | Мідь |
| Модель двигуна | BS190F |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Об'єм мастила в картері | 1.1 л |
| Об'єм паливного баку | 33 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Показник рівня палива | Да |
| Регулятор пружні | Да |
| Розміри | 750 / 575 / 610 мм |
| Тип двигуна | Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням |
| Тип запуску | Електричний, Ручний |
| Тип пристрою | Генератор бензиновий |
| Фаза | 3/3 |
- Ціна: 37 555 ₴










