Опис товару
Генератор бензиновий трифазний
номінальна потужність 9 кВт
максимальна потужність 9.5 кВт
вихідна напруга 220/380 В
2 розетки 220 В, 1 розетка 380 В
регулювання напруги AVR
тип запуску: електричний стартер / ручний, роз’єм для підключення автоматичного введення резерву (ATS). Може працювати як однофазний з меншою потужністю. Двигун: одноциліндровий чотиритактний OHV з об'ємом 499 см.куб.
номінальна швидкість двигуна 3600 об./хв., об'єм паливного баку 25 л, мінімальні витрати палива 370 г на кВт/год
об'єм мастила в картері 1.2 л. Розміри 755 / 570 / 605 мм, вага 99.9 кг. Ручка та колеса для транспортування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bison |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 3 |
| Автоматичне введення резерву | Роз’єм для підключення автоматичного введення резерву (ATS) |
| Вихідна напруга | 220 В, 400 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість розеток | 230 В — 2 шт., 380 В — 1 шт. |
| Коефіцієнт потужності | COSφ: 1 |
| Модель двигуна | BS194F |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Об'єм мастила в картері | 1.2 л |
| Об'єм паливного баку | 25 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Показник рівня палива | Да |
| Регулятор пружні | Да |
| Розміри | 755 / 570 / 605 мм |
| Тип двигуна | Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням |
| Тип запуску | Електричний, Ручний |
| Тип пристрою | Генератор бензиновий |
| Фаза | 3/3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 386 ₴










