
Генератор дизельний трифазний 6 кВт Bison BS8500Q-3 (41-00413)
- Готово до відправки
- Код: 41-00413
78 066 ₴
Характеристики Генератор дизельний трифазний 6 кВт Bison BS8500Q-3
Бренд Bison
Тип пристрою Генератор дизельний
Номінальна потужність 6 кВт
Максимальна потужність 6.5 кВт
Тип палива Дизель
Фаза 3
Вихідна напруга 220 В, 400 В
Номінальна частота 50/60 Гц
Напруга постійного струму 12 В/8.3 А
Кількість розеток 230 В – 2 шт., 400 В – 1 шт.
Коефіцієнт потужності COSφ: 0.8 (3 фази), COSφ: 1 (1 фаза)
Тип запуску Електричний
Автоматичне введення резерву Роз’єм для підключення автоматичного введення резерву (ATS)
Альтернатор Синхронний
Регулятор напруги AVR
Матеріал обмотки Мідь
Клас ізоляції F
Тип двигуна Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням
Модель двигуна BS192FE
Об'єм двигуна 499 см.куб.
Номінальна швидкість двигуна 3600 об/хв
Об'єм паливного баку 14.5 л
Показник рівня палива Так
Максимальні витрати пального 2.2 л/год
Об'єм мастила в картері 1.65 л
Охолодження Повітряне
Рівень шуму 68 дБ
Колір Червоний
Робоча температура -15 °C ~ +40 °C
Розміри 910 / 530 / 740 мм
Вага 180 кг
Гарантія 12 міс.
Генератор дизельний трифазний Bison BS8500Q-3 з номінальною потужністю 6 кВт / максимальною потужністю 6.5 кВт, вихідна напруга 230/400 В, 2 розетки 230 В, 1 розетка 400 В. Тип запуску: електричний. Роз’єм для підключення автоматичного введення резерву (ATS). Одноциліндровий, вертикальний, чотиритактний двигун з повітряним охолодженням, об'ємом 499 см.куб. Об'єм паливного бака 14.5 л. Витрати палива 2.2 л/год. Низький рівень шуму до 68 дБ.
Дизельний генератор – що це таке
Генератор призначений для автономного резервного живлення підключеного електрообладнання, наприклад, під час відсутності централізованого електропостачання – побутової та промислової техніки, комп'ютерів, сільскогосподарського обладнання, електроінструментів, освітлення, іншого устаткування.
Складається конструктивно з двох основних частин: альтернатора (або власне генератора), який виробляє електроенергію, та двигуна, який приводить у дію альтернатор. Тип палива для роботи генератора – дизель.
Дизельні генератори характеризуються більшою потужністю та більш економічними витратами пального (порівняно з бензиновими генераторами).
Застосування
Залежно від потужності генератор може застосовуватися для забезпечення електроенергією електроприладів як у заміських будинках, так і в офісних приміщеннях, торгових центрах, готельних комплексах, або на промислових об'єктах чи об'єктах критичної інфраструктури, медичних закладах, готелях тощо.
Завдяки великій потужності дизельний генератор зручно використовувати у місцях, де відсутні лінії електропередач, але є потреба в електроживленні, наприклад, на будівельних майданчиках, СТО, для організації культурних чи спортивних заходів, в суднобудуванні.
Ключові властивості та характеристики
- Тип генератора – дизельний (тип палива – дизель), трифазний. Трифазний генератор – універсальний, оскільки дозволяє підключити обладнання, що вимагає напруги живлення 230 В та 400 В.
- Номінальна потужність 6 кВт, максимальна потужність 6.5 кВт.
- Вихідна напруга 230/400 В.
- Однією з ключових особливостей цього генератора є роз’єм для підключення автоматичного введення резерву (АВР / ATS). Система АВР дозволяє генератору автоматично запускатися при відключенні електроенергії та автоматично вимикатися, коли живлення відновлюється.
- Є дві розетки 230 В та одна – 400 В для підключення навантаження.
- Тип запуску: електричний.
- Тихий корпус забезпечує рівень шуму до 68 дБ.
- Габарити: розміри (д / ш / в) 910 / 530 / 740 мм, вага 180 кг.
Технічні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bison |
| Країна виробник | Китай |
| Вхід ATS | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Номінальна сила струму | 12 А |
| Паралельне підключення | Так |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 10 років |
| Тип генератора | Інверторний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 кг |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 910 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | BS192FE |
| Об'єм двигуна | 500 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 14 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживання палива | 2.2 л/год |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В, 400 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість розеток | 230 В — 2 шт., 400 В — 1 шт. |
| Коефіцієнт потужності | COSφ: 0.8 (3 фази), COSφ: 1 (1 фаза) |
| Модель двигуна | BS192FE |
| Номінальна частота | 50/60 Гц |
| Об'єм мастила в картері | 1.65 л |
| Об'єм паливного баку | 14.5 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Показник рівня палива | Да |
| Робоча температура | -15 °C ~ +40 °C |
| Регулятор пружні | AVR |
| Розміри | 910 / 530 / 740 мм |
| Тип двигуна | Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням |
| Тип запуску | Електричний |
| Тип пристрою | Генератор дизельний |
| Фаза | 3 |
- Ціна: 78 066 ₴










