
Ключові властивості BP2000E PRO
- Потужність пристрою номінальна 3600 Вт, пікова 7200 Вт.
- Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 2048 Втг (51.2В/40Аг), кількість циклів розряду-заряду АКБ ≥3500.
- Вбудований зарядний пристрій 1800 Вт.
- Вхідні та вихідні порти:
- вхід постійної напруги (для сонячних панелей): 12-120В/15А з максимальною потужністю 1000 Вт;
- вхід автомобільної зарядки: 12В/8А, 24В/10А;
- вихід змінного струму (AC): 5 портів 200-240 В 3600 Вт, чиста синусоїда;
- вихід постійної напруги (DC): 2 порти DC5521 12В/3А загальною потужністю 36 Вт, 1 вихід автомобільної зарядки («прикурювач») 12В/10А 120 Вт, 1 порт GX16 4Pin 24В/10А 240 Вт;
- порти USB-A: 2 порти 5В/2.4А з загальною потужністю 12 Вт, 2 порти 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А потужністю 18 Вт кожен з підтримкою швидкої зарядки QC3.0;
- порти USB-C: 2 порти PD 100 Вт 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А.
- Зарядна станція працює за температур від 0 °C до +40 °C.
- Габаритні розміри складають 480 / 296 / 322 мм, вага 26 кг.
Характеристики Портативна зарядна станція OUKITEL BP2000E PRO (2048 Вт·год / 3600 Вт)
Бренд OUKITEL
Тип пристрою Зарядна станція
Тип вихідного сигналу Правильна синусоїда
Тип акумулятора LiFePo4
Ємність 2048 Втг
Кількість циклів 3500
Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/3А, 1 порт GX16 4Pin 24В/10А 240 Вт
Вхід для сонячної панелі 12-120В/15А з макс. потужністю 1000 Вт
Вхід для автомобільної зарядки 12В/8А, 24В/10А
Порти USB USB-A: 2 порти макс.потужністю 12 Вт кожен, 2 порти 18 Вт QC3.0; USB Type-C: 2 порти PD-вихід 100 Вт
Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно 15
Серія OUKITEL BP2000
Вихідний інтерфейс AC-роз'єм, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача, Розетка 220 B
Застосування Для всього будинку, Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для побутової техніки, Для роутерів, Для холодильників
Особливості LED-дисплей, З портом на 12 В, Швидка зарядка
Тип захисту Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги
Робоча температура 0 °C ~ +40 °C
Розміри 480 / 296 / 322 мм
Вага 26 кг
Гарантія 12 міс.
Країна виробник товару Китай
Опис товару Портативна зарядна станція OUKITEL BP2000E PRO (2048 Вт·год / 3600 Вт)
Портативна зарядна станція OUKITEL BP2000E PRO з функцією ДБЖ, з номінальною потужністю 3600 Вт, піковою потужністю 7200 Вт, вихідна напруга 200-240 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 2048 Втг (51.2В/40Аг). Можливість розширення потужності до 16 кВт за допомогою 7 додаткових батарей (максимально) OUKITEL B2000, що підключаються паралельно. Зарядна станція може одночасно заряджати до 15 пристроїв (завдяки вбудованим вихідним портам). Можливість заряджання станції від електромережі (вбудований зарядний пристрій 1800 Вт), від сонячних панелей максимальною потужністю 1000 Вт (слід придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекті) та від PD-адаптера живлення (купується окремо). Час заряду від електромережі від 0 до 80% становить 1.5 години.
Застосування
Портативна зарядна станція використовується як резервного джерела живлення під час відключення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку та у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей. Застосовується для живлення побутової техніки та електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Функціональні переваги зарядної станції
Висока вихідна потужність змінного струму 3600 ВтBP2000E PRO забезпечує потужність у 3600 Вт, що дозволяє живити найрізноманітніші пристрої, вдома, в офісі чи на виїзді.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 322 мм |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм | 10000 мА |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 480 мм |
| Зарядка батареї | Від автомобільної зарядки, Від мережі, Від сонячної енергія |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 10 |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 3600 |
| Роз'єми | Розетка AC 220В, DC, Type-C, USB, USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ширина | 296 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/3А, 1 порт GX16 4Pin 24В/10А 240 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 5 портів 200-240 В 3600 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12В/8А, 24В/10А |
| Вхід для сонячної панелі | 12-120В/15А з макс. потужністю 1000 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Місткість | 2048 Втг |
| Кількість циклів | 3500 |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 15 |
| Особливості | Дисплей | Індикатор рівня заряду | Противоударний корпус| Миттєве заряджання |
| Порти USB | USB-A: 2 порти макс.потужністю 12 Вт кожен, 2 порти 18 Вт QC3.0; USB Type-C: 2 порти PD-вихід 100 Вт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 550 / 299 / 487 мм |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 55 286 ₴











