
Зарядна станція (промислова 400В 3 фази) 30 кВт 50 кВтг LifePo4 BATT-HT-30K50 Battlink (44-00401)
- Готово до відправки
- Код: 44-00401
956 361 ₴
Система накопичення енергії (ESS) «все-в-одному» Battlink BATT-CI-30K50 30kW/50kWh, 30 кВт, LifePO4 51.2 кВт*год, IP55
Характеристики
Бренд Battlink
Тип пристрою Система накопичення енергії
Потужність 30 кВт
Потужність сонячних панелей 60 кВт
Кількість фаз 3
Вихідна напруга 400 В
Вихідна частота 50/60 Гц
Тип акумулятора LiFePo4
Напруга акумуляторної батареї 512 В
Ємність акумулятора 100 Ah
Максимальна енергоємність 51.2 кВт*год
Час перемикання на акумуляторні батареї 20 мс
Максимальний струм заряду 0.5C
Максимальний струм розряду 0.5C
Кількість циклів > 6000
MPPT-контролер Так
Напруга від сонячних панелей 150-850 В
Охолодження Повітряне
Система пожежогасіння Локальна
Інтерфейси Ethernet, RS485
Клас захисту IP55
Робоча температура -20 °C ~ +60 °C
Розміри 1255 / 1076 / 1757 мм
Вага 920 кг
Гарантія 12 міс.
Країна виробник товару Китай

Система накопичення енергії ESS «все в одному» Battlink BATT-CI-30K50 30kW/50kWh для громадських та державних установ (школи, лікарні, банки), інфраструктурних, комерційних, промислових об’єктів, ОСББ, житлових комплексів, котеджних містечок – це готова комплексна система автономного живлення, інтегрована в одну металеву шафу. Складається з інвертора, акумуляторних батарей, системи керування акумуляторами (BMS), системи керування енергією (EMS), контролера MPPT для сонячних панелей. Безпечність системи накопичення енергії забезпечується автоматичною системою локального пожежогасіння газом. Система ESS від Battlink сертифікована та відповідає стандартам пожежної та електротехнічної безпеки.
Потужність інвертора складає 30 кВт, при цьому система може акумулювати до 50 кВт·год резервної енергії. 3-фазний інвертор напругою 380/400 В забезпечує універсальність використання системи. Основні компоненти системи:
- Інвертор потужністю 30 кВт.
- Акумуляторні батареї LifePO4 загальною енергоємністю 51.2 кВт·год, номінальною напругою 512 В, ємністю 100 А·год, коефіцієнт заряду/розряду 0.5C.
- 3 MPPT-контролери для сонячних панелей, діапазон напруг MPPT 150-850 В, максимальна вихідна потужність сонячних панелей 60 кВт.
- Система керування енергією EMS.
- Система моніторингу та контролю акумуляторних батарей BMS.
- Система локального пожежогасіння.
- Система охолодження.
- Шафа для розміщення всіх компонентів системи.

Застосування
Система використовує акумуляторні батареї LFP для накопичення електроенергії, яку можна генерувати від сонячних панелей або інших джерел. Ця електроенергія може використовуватися як у пікові години, так і під час збоїв у електропостачанні. Надлишки електроенергії можна передавати до загальної мережі для подальшого використання.
Підходить для промислових та комерційних застосувань, на великих об’єктах, зокрема, для ОСББ, школ та інших навчальних закладів, державних установ та організацій, об’єктів інфраструктури, медичних закладів, торгових центрів, великих офісів, на складах.
Основні переваги
- Використання літій-залізо-фосфатних батарей – безпечних, надійних, екологічних і довговічних.
- Вбудовані системи керування – BMS, EMS, а також підтримка моніторингу в реальному часі і дистанційного керування.
- Безпека – вбудована локальна система пожежогасіння та охолодження для попередженя пожеж та виходу з ладу обладнання.
- Універсальність – система підтримує як роботу в мережі (on-grid), так і роботу в автономному (off-grid) режимі з можливістю перемикання за менш ніж 20 мс, що дозволяє швидко переходити між режимами без перебоїв у живленні. Вбудовані функції керування дозволяють використовувати надлишкову енергію для компенсації пікових навантажень або відправляти її назад у мережу.
- Готова до використання – система поставляється в металевій шафі, легко встановлюється та підключається.
- Екологічність – зменшення викидів CO2 завдяки ефективному використанню відновлюваних джерел енергії.
- Відповідність стандартам – постачається з усіма необхідними сертифікатами, включаючи сертифікат пожежної безпеки.

Ключові властивості
Інвертор
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | ESS |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.92 кг |
| Висота | 0.757 мм |
| Вхідна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1.255 мм |
| Зарядка батареї | Від генератора, Від мережі, Від сонячної енергія |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 15 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Функція ДБЖ (UPS) |
| Призначення | Для всього будинку |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 6000 |
| Ширина | 1.076 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В, 400 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси | CAN, Ethernet, LAN, RS485, WiFi |
| ККД | 97.8 % |
| Клас захисту | IP55 |
| Кількість фаз | 3 |
| Кількість циклів | > 6000 |
| Максимальний струм заряду | 0.5C |
| Максимальний струм розряду | 0.5C |
| Напруга акумуляторної батареї | 102.4 В |
| Напруга від сонячних панелей | 150-850 В |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність акумулятора | 10240 Втг |
| Потужність сонячних панелей | 60 кВт |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 1255 / 1225 / 1760 мм |
| Система пожежогасіння | Локальна |
| Тип пристрою | Система накопичення енергії |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Ціна: 956 361 ₴










