
Зарядна станція (промислова 400В 3 фази) 50 кВт 107.52 кВтг LifePo4 BATT-HT-50K100 Battlink (44-00402)
- Готово до відправки
- Код: 44-00402
1 929 051 ₴
Опис товару Система накопичення енергії (ESS) «все-в-одному» Battlink BATT-CI-50K107 50kW/107kWh, 50 кВт, LifePO4 107.52 кВт*год, IP55
Характеристики
Бренд Battlink
Тип пристрою Система накопичення енергії
Потужність 50 кВт
Потужність сонячних панелей 100 кВт
Кількість фаз 3
Вихідна напруга 400 В
Вихідна частота 50/60 Гц
Тип акумулятора LiFePo4
Напруга акумуляторної батареї 384 В
Ємність акумулятора 280 Ah
Максимальна енергоємність 107.52 кВт*год
Час перемикання на акумуляторні батареї 20 мс
Максимальний струм заряду 0.5C
Максимальний струм розряду 0.5C Кількість циклів > 6000
MPPT-контролер Так
Напруга від сонячних панелей 150-850 В
Охолодження Повітряне
Система пожежогасіння Локальна
Інтерфейси Ethernet, RS485
Клас захисту IP55
Робоча температура -20 °C ~ +60 °C
Розміри 1020 / 1280 / 1960 мм
Вага 1300 кг
Гарантія 12 міс.
Країна виробник товару Китай
Система накопичення енергії ESS «все в одному» Battlink BATT-CI-50K107 50kW/107kWh для громадських та державних установ (школи, лікарні, банки), інфраструктурних, комерційних, промислових об’єктів, ОСББ, житлових комплексів, котеджних містечок – це готова комплексна система автономного живлення, інтегрована в одну металеву шафу. Складається з інвертора, акумуляторних батарей, системи керування акумуляторами (BMS), системи керування енергією (EMS), контролера MPPT для сонячних панелей. Безпечність системи накопичення енергії забезпечується автоматичною системою локального пожежогасіння газом. Система ESS від Battlink сертифікована та відповідає стандартам пожежної та електротехнічної безпеки.
Потужність інвертора складає 50 кВт, при цьому система може акумулювати до 107 кВт·год резервної енергії. 3-фазний інвертор напругою 380/400 В забезпечує універсальність використання системи. Основні компоненти системи:
- Інвертор потужністю 50 кВт.
- Акумуляторні батареї LifePO4 загальною енергоємністю 107.52 кВт·год, номінальною напругою 384 В, ємністю 280 А·г, коефіцієнт заряду/розряду 0.5C.
- 4 MPPT-контролери для сонячних панелей, діапазон напруг MPPT 150-850 В, максимальна вихідна потужність сонячних панелей 100 кВт.
- Система керування енергією EMS.
- Система моніторингу та контролю акумуляторних батарей BMS.
- Система локального пожежогасіння.
- Система охолодження.
- Шафа для розміщення всіх компонентів системи.

Застосування
Система використовує акумуляторні батареї LFP для накопичення електроенергії, яку можна генерувати від сонячних панелей або інших джерел. Ця електроенергія може використовуватися як у пікові години, так і під час збоїв у електропостачанні. Надлишки електроенергії можна передавати до загальної мережі для подальшого використання.
Підходить для промислових та комерційних застосувань, на великих об’єктах, зокрема, для ОСББ, школ та інших навчальних закладів, державних установ та організацій, об’єктів інфраструктури, медичних закладів, торгових центрів, великих офісів, на складах.
Основні переваги
- Використання літій-залізо-фосфатних батарей – безпечних, надійних, екологічних і довговічних.
- Вбудовані системи керування – BMS, EMS, а також підтримка моніторингу в реальному часі і дистанційного керування.
- Безпека – вбудована локальна система пожежогасіння та охолодження для попередженя пожеж та виходу з ладу обладнання.
- Універсальність – система підтримує як роботу в мережі (on-grid), так і роботу в автономному (off-grid) режимі з можливістю перемикання за менш ніж 20 мс, що дозволяє швидко переходити між режимами без перебоїв у живленні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | ESS |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 280000 мА/год |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 1.96 мм |
| Вихідна напруга | 380 В |
| Вихідний струм | 160 мА |
| Вхідна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1.02 мм |
| Зарядка батареї | Від генератора, Від мережі |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 15 |
| Максимальна потужність W | 107 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 107 |
| Особливості | Функція ДБЖ (UPS) |
| Призначення | Для всього будинку |
| Стан | Новий |
| Тип | Система енергозабезпечення |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 6000 |
| Ширина | 1.28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси | CAN, Ethernet, LAN, RS485, WiFi |
| ККД | 97.8 % |
| Клас захисту | IP55 |
| Кількість фаз | 3 |
| Кількість циклів | > 6000 |
| Максимальний струм заряду | 0.5C |
| Максимальний струм розряду | 0.5C |
| Напруга акумуляторної батареї | 64 В |
| Напруга від сонячних панелей | 150-850 В |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність акумулятора | 17920 Втг |
| Потужність сонячних панелей | 100 кВт |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 1227 / 1020 / 1960 мм |
| Система пожежогасіння | Локальна |
| Тип пристрою | Система накопичення енергії |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Система накопичення енергії (ESS) «все-в-одному» Battlink BATT-CI-50K107 50kW_107kWh. Технічний паспорт.pdf
- Система накопичення енергії (ESS) «все-в-одному» Battlink BATT-CI-50K107 50kW_107kWh. Електрична схема приєднання до інвертора.pdf
- Система накопичення енергії (ESS) «все-в-одному» Battlink BATT-CI-50K107 50kW_107kWh. Інструкція користувача.pdf
- Система накопичення енергії (ESS) «все-в-одному» Battlink BATT-HT-50K100 50kW_100kWh. Технічний паспорт. EN.pdf
- Ціна: 1 929 051 ₴











