
Гібридний інвертор 230В 5кВт (під батарею 48В та СЕС) Off-Grid Megarevo 05KL1D (42-00178)
- Немає в наявності
- Код: 42-00178
34 906 ₴
Бренд Megarevo
Тип пристрою Інвертор
Тип інвертора Off-grid
Потужність 5 кВт
Максимальна потужність 7.5 кВт
Кількість фаз 1
ККД 96 %
Вихідна напруга 220 В
Вихідна частота 50/60 Гц
Тип вихідного сигналу Правильна синусоїда
Вхідна напруга 176-270 В
Тип акумулятора LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion
Напруга акумуляторної батареї 48 В
Час перемикання на акумуляторні батареї 10 мс
Струм заряду 100 А
Струм розряду 100 А
MPPT-контролер Так
Напруга від сонячних панелей 100-440 В
Режим підмішування Так
Кількість модулів максимальна 6
Вхідна частота 50/60 Гц
Інтерфейси CAN, DRM, RS485, Сухі контакти
Монтаж Настінний
Клас захисту IP65
Колір Білий
Робоча температура -25 °C ~ +60 °C
Розміри 455 / 447 / 200 мм
Вага 17 кг
Гарантія 12 міс.
Однофазний гібридний інвертор Off-Grid Megarevo 05KL1D з номінальною потужністю 5 кВт (максимальна короткочасна потужність 7.5 кВт), з вбудованим MPPT-контролером та з вбудованим зарядним пристроєм. Діапазон напруги від сонячних панелей 100-440 В, максимальна вихідна потужність сонячних панелей 7.5 кВт. Напруга акумуляторної батареї 48 В, підтримка заряду акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePO4/Li-ion, максимальний струм заряду 100 А / розряду 100 А. Вихідна напруга 230 В, ККД 96 %. WiFi-адаптер у комплекті – для моніторингу з мобільного застосунку. Може підключатися до генератора. Можливість паралельного підключення у систему максимально 6 інверторів.

Застосування
Іінвертори з чистою синусоїдою та вбудованим MPPT-контролером і зарядним пристроєм відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії і для роботи у якості домашньої електростанції.
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 48 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати і живити від нього побутові електроприлади та інструменти. Може живити всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та прилади з електродвигунами, наприклад, холодильники, кондиціонери тощо.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.

Ключові властивості та можливості
- Номінальна потужність інвертора становить 5 кВт, максимальна короткочасна потужність 7.5 кВт. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
- Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 230 В, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – 96 %.
- Можливість паралельного підключення у систему максимально 6 інверторів, що збільшує потужність системи до 30 кВт.
- Вбудований зарядний пристрій з максимальним струмом заряду 100 А / струмом розряду 100 А.
- Напруга акумуляторної батареї – 48 В. Підтримка підключення зовнішніх акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion – АКБ слід придбати окремо. Час перемикання на батарею становить 10 мс.
- Вбудований MPPT-контролер (Maximum Power Point Tracking) – система відслідковування точки максимальної потужності сонячних батарей, з можливістю керування сонячними батареями максимальною потужністю 7.5 кВт. Кількість ланцюгів послідовно з’єднаних сонячних панелей (стрінгів) на MPPT: 1. Діапазон напруги MPPT-контролера 100-440 В.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MEGAREVO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Допустима пікова потужність | 10000 Вт |
| ККД, не менше | 93 % |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Номінальний струм | 28 А |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 455 мм |
| Ширина | 447 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 176-270 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси | CAN, DRM, RS485, Сухі контакти |
| ККД | 96 % |
| Клас захисту | IP65 |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість модулів максимальна | 6 |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 100-440 В |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Режим підмішування | Да |
| Розміри | 455 / 447 / 200 мм |
| Струм розряду | 100 А |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | Off-grid |
| Колір | Білий |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Ціна: 34 906 ₴






