вверхвниз

Опис товару
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4)
ємність 18 Аг
напруга 12.8 В
макс. струм заряду 20 А / розряду 20 А
кількість циклів: > 3000
клас захисту IP67
розміри 151 / 94 / 99 мм
вага 1936 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 12,8 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість циклів | > 3000 |
| Максимальний струм заряду | 20 А |
| Максимальний струм розряду | 20 А |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 230.4 Втг |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 151 / 94 / 99 мм |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 695 ₴






