вверхвниз

Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 25.6В 100Ач Cyclen 25.6V 100AH LiFePo4 (44-00080)
- Готово до відправки
- Код: 44-00080
31 914 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4)
ємність 100 Аг
напруга 25.6 В
макс. струм заряду 60 А / розряду 100 А
кількість циклів: > 6000
можливість послідовного підключення до 2 акумуляторів
клас захисту IP67
розміри 345 / 190 / 245 мм
вага 18.42 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 25.6 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість циклів | > 6000 |
| Максимальний струм заряду | 60 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 2560 Втг |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 345 / 190 / 245 мм |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 914 ₴






