
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 100Аг Cyclen 12.8V 100AH LiFePo4 (підігрів/Bluetooth) 44-00088
- Немає в наявності
- Код: 44-00088
19 464 ₴
Акумуляторна батарея Cyclen 12.8V 100AH LiFePo4 (підігрів/Bluetooth) ємністю 100 Аг, з вихідною напругою 12.8 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), кількість циклів: > 6000. Вбудована функція підігріву та Bluetooth. Можливість послідовного підключення до 2 акумуляторів.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В, що працюють із зовнішніми акумуляторами.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 12.8В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
- набагато більша кількість циклів заряду-розряду;
- вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
- втрата ємності починаючи з 5-го року життя і максимум 20% за 10 років;
- швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
- стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
- здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
- без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
- мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві.
Ключові властивості Cyclen 12.8V 100AH LiFePo4
- Тип акумуляторної батареї: LiFePo4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 12.8 В
- Ємність: 100 Аг
- Кількість циклів: > 6000
- Максимальний струм заряду: 50 А; максимальний струм розряду: 100 А
- Функція підігріву. Нагрівання починається за температури 0°C та завершується за температури +10°C.
- Розміри: 328 / 171 / 215 мм
- Вага: 9.85 кг
Характеристики Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 100Аг Cyclen 12.8V 100AH LiFePo4 (підігрів/Bluetooth)
Бренд Cyclen
Тип пристрою Акумуляторна батарея
Вихідна напруга 12.8 В
Тип акумулятора LiFePo4
Ємність акумулятора 100 Ah
Максимальна енергоємність 1280 Вт*год
Можливості підключення АКБ Паралельне, Послідовне
Максимальний струм заряду 50 А
Напруга завершення заряду 14.6 В
Максимальний струм розряду 100 А
Кількість циклів > 6000
Тип клем M8
Застосування Джерела безперебійного живлення
Особливості Bluetooth, Підігрів
Клас захисту IP65
Матеріал корпусу ABS-пластик
Робоча температура -20 °C ~ +60 °C
Розміри 328 / 171 / 215 мм
Вага 9.85 кг
Гарантія 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал, Пластик ABS |
| Напрацювання | 2000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 100 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.85 кг |
| Висота | 171 мм |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 12,8 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас захисту | IP65 |
| Кількість циклів | > 6000 |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Особливості | Bluetooth, Підігрів |
| Потужність максимальна | 1280 Втг |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 328 / 171 / 215 мм |
| Тип клем | M8 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
- Ціна: 19 464 ₴







