вверхвниз

Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 6Ач Trinix TLFP-1206 Ultra LiFePO4 (44-00081)
- Немає в наявності
- Код: 44-00081
1 365 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4)
ємність 6 Аг
напруга 12.8 В
макс. струм заряду 6 А / розряду 6 А
кількість циклів: > 2000
розміри 152 / 65 / 94 мм
вага 0.8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Вихідна напруга | 12,8 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість циклів | > 2000 |
| Максимальний струм заряду | 6 А |
| Максимальний струм розряду | 6 А |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 76.8 Втг |
| Робоча температура | Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 152 / 65 / 94 мм |
| Тип клем | F2 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴




