вверхвниз

Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 25.6В 100Ач Trinix TLFP-24100 Ultra LiFePO4 (44-00087)
- Готово до відправки
- Код: 44-00087
26 235 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4)
ємність 100 Аг
напруга 25.6 В
макс. струм заряду 100 А / розряду 100 А
кількість циклів: > 4000
розміри 532 / 207 / 215 мм
вага 20 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 25.6 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість циклів | > 4000 |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 29.2 В |
| Потужність максимальна | 2560 Втг |
| Робоча температура | Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 532 / 207 / 215 мм |
| Тип клем | M8 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 235 ₴








