вверхвниз

Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 42Ач Trinix TLFP-1242 Ultra LiFePO4 (44-00084)
- Немає в наявності
- Код: 44-00084
7 303 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4)
ємність 42 Аг
напруга 12.8 В
макс. струм заряду 42 А / розряду 42 А
кількість циклів: > 2000
розміри 196 / 167 / 170 мм
вага 5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 12,8 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість циклів | > 2000 |
| Максимальний струм заряду | 42 А |
| Максимальний струм розряду | 42 А |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 537.6 Втг |
| Робоча температура | Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 196 / 167 / 170 мм |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 303 ₴




