
Повербанк 10000mAh D750 3в1 з магнітною зарядкою та підставкою Black Choetech (43-00133)
- Готово до відправки
- Код: 43-00133
1 589 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
| Бренд | Choetech |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Розміри | 70 / 122 / 26.5 мм |
| Вага | 272 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Технологія | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Ємність батареї | 10000 мА*год |
| Колір | Чорний |
Повербанк з підставкою Choetech B750 з ємністю батареї 10000 мАг, літій-полімерною технологією, інтерфейси: вхід/вихід Type-C до 20 Вт, вхід/вихід Lightning кабелю – до 20 Вт, бездротова зарядка для телефонів до 15 Вт та бездротова зарядка для Apple Watch на 2.5 Вт. Підтримує швидкісне заряджання за протоколами QC3.0, PD3.0, AFC, FCP та Apple2.4A etc.
ЗастосуванняPower Bank Choetech використовується для заряджання смартфонів та Apple Watch, які потребують швидкої та ефективної зарядки в умовах відсутності стаціонарного живлення.
Функціональні переваги- Можливість заряджання трьох пристроїв одночасно: оснащений трьома виходами (USB-С, безпровідна зарядка телефону та безпровідна зарядка Apple Watch), що робить його універсальним для одночасного заряджання кількох пристроїв.
- Швидка зарядка: підтримує швидкісне заряджання до 20 Вт, що дозволяє зарядити смартфон до 54% за 30 хвилин.
- Підтримка протоколів швидкого заряджання: Power Bank сумісний з такими протоколами, як QC3.0/QC2.0 (Quick Charge від Qualcomm для швидкої зарядки), PD3.0/PD2.0 (Power Delivery – універсальний стандарт для різних пристроїв), ACF (Advanced Charging Forward), SCP (SuperCharge Protocol) та Apple2.4A etc. Ці технології дозволяють максимально швидко та безпечно заряджати сумісні пристрої.
- Максимальний рівень безпеки: багаторівневий захист від перезаряду, надмірного струму, перенапруги та короткого замикання гарантує безпечне використання пристрою.
- Компактний дизайн: повербанк легкий (272 г) та компактний, з розмірами 70 / 122 / 26.5 мм, що дозволяє зручно переносити його.
- Зручність у використання: завдяки вбудованій підставці телефон завжди буде перед очима, тому ви не пропустите важливий дзвінок.
- Ємність батареї 10000 мАг, тип – літій-полімерна (Li-pol).
- Інтерфейси:
- вхід/вихід Type-C: вхід: 5V/2A, 9V/2A, вихід: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A;
- виходи Lightning кабель: вхід: 5V/2A, 9V/2A;
- бездротова зарядка до 15 Вт;
- бездротова зарядка Apple Watch: 2.5 Вт;
- загальна потужність 20 Вт максимальна;
- одночасний багатопортовий вихід: 5В/3А максимально;
- Підтримка швидкої зарядки за протоколами QC3.0, PD3.0, AFC, FCP та Apple2.4A etc.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CHOETECH |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 1 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Особливості | Протиударний корпус |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 272 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 121 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 589 ₴

