Повербанк Trinix TPB-10020PD Grey з ємністю батареї 20000 мАг, літій-полімерна технологія, інтерфейси: вхід/вихід Type-C2 PD 100 Вт 5 В/2.4 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/5 А; вхід/вихід Type-C1 PD 65 Вт 5 В/2.4 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/3.25 В; виходи USB1-2 Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А; загальна потужність портів Type-C1 та USB1-2 65 Вт. USB-кабель Type-C to Type-C у комплекті.
Застосування
Power Bank – портативний зарядний пристрій, підходить для заряджання планшетів, телефонів, смарт-годинників і браслетів, фотоапаратів.
Ключові властивості та можливості
- Ємність батареї становить 20000 мАг, тип – літій-полімерна.
- Інтерфейси:
- вхід/вихід Type-C2 PD 100 Вт 5 В/2.4 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/5 А;
- вхід/вихід Type-C1 PD 65 Вт 5 В/2.4 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/3.25 В;
- виходи: 2 USB Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А.
- Порт Type-C2 має незалежний перетворювач.
- Порти Type-C1 та USB1-2 мають загальну потужність 65 Вт.
- Дисплей для відображення стану заряджання.
- Один USB-кабель Type-C to Type-C у комплекті.
Характеристики Повербанк 20000mAh Power Bank Trinix TPB-10020PD Grey 100W
Бренд Trinix
Тип пристрою Повербанк
Ємність батареї 20000 мАг
Технологія Літій-полімерна (Li-pol)
Вхідний інтерфейс Type-C2 PD 100 Вт; Type-C1 PD 65 Вт (двонаправлені – заряджання і розряджання)
Вихідний інтерфейс USB (2 шт.) Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А
Застосування Для планшетів, Для смартфонів
Колір Сірий
Розміри 130 / 78 / 25 мм
Вага 300 г
Гарантія 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 65 |
| Особливості | Протиударний корпус |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Призначення | Для планшета |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 78 мм |
- Ціна: 1 908 ₴




