Характеристики Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 2 MAX 2400 Вт 2048Wh
Бренд EcoFlow
Тип пристрою Зарядна станція
Потужність пікова (короткочасна) 4800 Вт
Тип вихідного сигналу Правильна синусоїда
Тип акумулятора LiFePo4
Ємність 2048 Втг
Кількість циклів 3000
Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід 1 вихід автомобільної зарядки («прикурювач») 12.6В/10А 126 Вт макс.; 2 порти DC5521 12.6 В/3 A
Час повної зарядки від розетки змінного струму 1.2 години
Вхід для сонячної панелі 1000 Вт 11-60В 15 А
Час повної зарядки від сонячної панелі 2.3 години (при потужності входу сонячної енергії 1000 Вт)
Макс. потужність пристроїв, яку підтримує X-Boost 3100 Вт
Підтримка мобільного застосунку EcoFlow
Порти USB USB-А: 2 порти 12 Вт (5В/2.4A); USB-C: 2 порти 100 Вт (5/9/12/15/20В 5A)
Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно 13
Серія EcoFlow Delta
Вихідний інтерфейс AC-роз'єм, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача, Розетка 220 B
Wi-Fi Так
Bluetooth Так
Застосування Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для побутової техніки, Для роутерів, Для холодильників
Особливості LED-дисплей, З портом на 12 В, Швидка зарядка
Тип захисту Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги
Колір Сірий, Чорний
Робоча температура 0 °C ~ +45 °C
Розміри 497 / 242 / 305 мм
Вага 23 кг
Гарантія 12 міс.
Країна виробник товару Китай
Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 2 MAX з номінальною потужністю 2400 Вт, піковою потужністю 4800 Вт, вихідна напруга 200-240 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 2048 Втг. Можливість заряджання станції від електромережі, від сонячних панелей максимальною потужністю 220 Вт (слід придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекті). Функція EPS (Emergency Power Supply).
Застосування
Портативна зарядна станція використовується як резервного джерела живлення під час відключення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку та у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей. Застосовується для живлення побутової техніки та електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Функціональні переваги зарядної станції
- Кілька способів заряджання пристрою:
- від електромережі за допомогою вбудованого зарядного пристрою;
- від сонячних панелей максимальною потужністю 500 Вт на одинарний порт та 1000 Вт подвійний порт (слід придбати окремо);
- від електромережі та сонячних панелей;
- від автомобільної зарядки (кабель у комплекті).
- Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 порівняно з іншими має такі переваги як швидша зарядка, підвищена кількість циклів заряду-розряду, низький саморозряд, великий ККД, невелика вага.
- Швидка зарядка PD (Power Delivery) 100 Вт для підключених пристроїв – це технологія, що забезпечує швидке заряджання акумуляторів смартфонів та ноутбуків.
- Швидка зарядка станції з технологією X-Stream: від мережі 220 Вт від 0% до 100% всього за 80 хв.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 142 мм |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм | 5000 мА |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 245 мм |
| Зарядка батареї | Від автомобільної зарядки, Від мережі, Від сонячної енергія |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна потужність W | 300 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ширина | 214 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 4 |
| Вихід змінного струму (AC) | 4 порти 200-240 В 2400 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Місткість | 2048 Втг |
| Кількість циклів | 3500 |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 13 |
| Особливості | Режим ДБЖ |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
- Ціна: 86 184 ₴






