
Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 2 MAX Switzerland Version 500 Вт 512Wh (99-00021308)
- Немає в наявності
- Код: 99-00021308
30 000 ₴
Характеристики Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 2 MAX Switzerland Version 500 Вт 512Wh
Бренд EcoFlow
Тип пристрою Зарядна станція
Потужність пікова (короткочасна) 1000 Вт
Тип вихідного сигналу Правильна синусоїда
Тип акумулятора LiFePo4
Ємність 512 Втг
Кількість циклів 3000
Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід 1 порт автомобільної зарядки 13.6В/10A 136 Вт, 2 порти DC5521 13.6 В/3 A
Час повної зарядки від розетки змінного струму 1 година
Вхід для сонячної панелі 220 Вт, 11-50В/8A
Вхід для автомобільної зарядки 12/24 В 100 Вт
Макс. потужність пристроїв, яку підтримує X-Boost 1000 Вт
Підтримка мобільного застосунку EcoFlow
Порти USB USB-А: 3 порти 12 Вт (5В/2.4A); USB- C: 1 порт 100 Вт (5/9/12/15/20В 5A)
Серія EcoFlow River
Вихідний інтерфейс AC-роз'єм, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача, Розетка 220 B
Wi-Fi Так
Bluetooth Так
Застосування Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для роутерів
Особливості LED-дисплей, З портом на 12 В, Швидка зарядка
Колір Сірий, Чорний
Робоча температура 20° C ~ +30 ° C
Розміри 270 / 260 / 196 мм
Вага 6 кг
Гарантія 12 міс.
Країна виробник товару Китай
Портативна зарядна станція RIVER 2 MAX Switzerland Version з номінальною потужністю 500 Вт, піковою потужністю 1000 Вт, вихідна напруга 200-240 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 512 Втг. Можливість заряджання станції від електромережі, від сонячних панелей максимальною потужністю 220 Вт (слід придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекті), швейцарська розетка Тип J (1 перехідник у комплекті).
Застосування
Портативна зарядна станція використовується як резервного джерела живлення під час відключення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку та у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей. Застосовується для живлення побутової техніки та електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Функціональні переваги зарядної станції
- Кілька способів заряджання пристрою:
- від електромережі за допомогою вбудованого зарядного пристрою;
- від сонячних панелей максимальною потужністю 220 Вт (слід придбати окремо);
- від електромережі та сонячних панелей;
- від автомобільної зарядки (кабель у комплекті).
- Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 порівняно з іншими має такі переваги як швидша зарядка, підвищена кількість циклів заряду-розряду, низький саморозряд, великий ККД, невелика вага.
- Швидка зарядка PD (Power Delivery) 100 Вт для підключених пристроїв – це технологія, що забезпечує швидке заряджання акумуляторів смартфонів та ноутбуків.
- Швидка зарядка станції з технологією X-Stream : 0-80% за 50 хв і 0-100% за 60 хвилин.
- За допомогою застосунку EcoFlow ви можете повністю контролювати та керувати енергоспоживанням свого будинку з будь-якого місця.
- LCD-дисплей для відображення стану роботи зарядної станції та АКБ.
- BMS-система для моніторингу та керування станом акумуляторної батареї.
- Система захисту від перезаряду, перерозряду, перенапруги, перевантаження за струмом, короткого замикання, перегріву.
Ключові властивості
- Потужність пристрою номінальна 500 Вт, пікова 1000 Вт.
- Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 512 Втг, кількість циклів розряду-заряду АКБ 3000.
- Вхідні та вихідні порти:
- вхід постійної напруги (для сонячних панелей): 220 Вт 11-50В/8A;
- вхід автомобільної зарядки: 100 Вт 12/24 В DC, 8А макс;
- вихід змінного струму (AC): 2 порти 220-240В 500 Вт, чиста синусоїда;
- вихід постійної напруги (DC): 1 порт DC5521 13.6 В/3 A, 1 вихід автомобільної зарядки («прикурювач») 13.6В/10A 136 Вт;
- порти USB-A: 3 орти 5В/2.4A, 12 Вт;
- порти USB-C: 1 порт 5/9/12/15/20В 5A 100 Вт.
- Габаритні розміри складають 270 / 260 / 196 мм, вага 6 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 142 мм |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм | 5000 мА |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 245 мм |
| Зарядка батареї | Від автомобільної зарядки, Від мережі, Від сонячної енергія |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 2400 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 2048 |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ширина | 214 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 4 |
| Вихід змінного струму (AC) | 4 порти 200-240 В 2400 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Місткість | 2048 Втг |
| Кількість циклів | 3500 |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 13 |
| Особливості | Режим ДБЖ |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
- Ціна: 30 000 ₴



