
Портативна зарядна станція OUKITEL P2400E 2400W 2048Wh (42-00145)
- Готово до відправки
- Код: 42-00145
60 000 ₴
Характеристики Портативна зарядна станція OUKITEL P2400E 2400W 2048Wh
Бренд OUKITEL
Тип пристрою Зарядна станція
Номінальна потужність 2400 Вт
Потужність пікова (короткочасна) 4800 Вт
Вихід змінного струму (AC) 4 порти 200-240 В 2400 Вт
Тип вихідного сигналу Правильна синусоїда
Тип акумулятора LiFePo4
Ємність 2048 Втг
Кількість циклів 4000
Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/3А
Вхід для сонячної панелі 12-60В/10А з макс. потужністю 500 Вт
Вхід для автомобільної зарядки 12В/8А, 24В/10А
Вихід USB-A 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А)
Вихід USB-C 2 порти PD 20 Вт (5-20 В), PD 45 Вт (5-20 В), PD 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А (100 Вт макс)
Підтримка мобільного застосунку Wonderfree
Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно 13
Серія OUKITEL P2400
Вихідний інтерфейс AC-роз'єм, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача, Розетка 220 B
Bluetooth Так
Застосування Для всього будинку, Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для побутової техніки, Для роутерів, Для холодильників
Особливості LED-дисплей, З портом на 12 В, Ліхтарик, Режим ДБЖ, Швидка зарядка
Тип захисту Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги
Робоча температура 0 °C ~ +40 °C
Розміри 406 / 287 / 327.6 мм
Вага 21.5 кг
Гарантія 12 міс.
Країна виробник товару Китай
Портативна зарядна станція OUKITEL P2400E з функцією ДБЖ, з номінальною потужністю 2400 Вт, піковою потужністю 4800 Вт, вихідна напруга 200-240 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 2048 Вт·год (51.2В/40А·год). Зарядна станція може одночасно заряджати до 13 пристроїв (завдяки вбудованим вихідним портам). Можливість заряджання станції від електромережі (вбудований зарядний пристрій 1800 Вт), від сонячних панелей максимальною потужністю 500 Вт (кабель у комплекті, панелі слід придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекті). Час повного заряду від електромережі становить 1 годину 30 хвилин, від сонячних панелей 4 години 30 хвилин. Моніторинг через мобільний застосунок Wonderfree.

Застосування
Портативна зарядна станція використовується як резервного джерела живлення під час відключення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку та у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей. Застосовується для живлення побутової техніки та електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Функціональні переваги зарядної станції

- Можливість заряджати до 13 пристроїв одночасно.
- Кілька способів заряджання пристрою:
- від електромережі за допомогою вбудованого зарядного пристрою – час зарядки до 100% становить 90 хвилин;
- від сонячних панелей максимальною потужністю 500 Вт (кабель у комплекті, панелі слід придбати окремо) – час зарядки 4 години 30 хвилин;
- від електромережі та сонячних панелей;
- від автомобільної зарядки (кабель у комплекті);
- за допомогою генератора (купується окремо).
- Режим роботи ДБЖ. Пристрій має режим байпасу, не потребує безпосередньої роботи від акумулятора і може безпосередньо живитися від електромережі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Вага | 25 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 2500 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Колір корпусу | Темно-сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 10 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 2500 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 2000 |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід змінного струму (AC) | 2 порти, 230 В 1200 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Місткість | 1997 Втг (48В/42Аг) |
| Кількість циклів | 3500 |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 10 |
| Особливості | Режим ДБЖ |
| Потужність пікова (короткочасна) | 2400 Вт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 480 / 296 / 322 мм |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
- Ціна: 60 000 ₴









