
Камера спостереження IP 4Mp Dahua DH-IPC-HDW1431T1 99-00020130
- Готово до відправки
- Код: 99-00020130
4 200 ₴
Характеристики IP-відеокамера 4Mp Dahua DH-IPC-HDW1431T1 f=2.8mm з мікрофоном
Бренд Dahua
Тип пристрою IP-відеокамера
Роздільна здатність камери 4 Мп (2560x1440)
Кути огляду Г: 92°; В: 50°; Д: 107°
Зовнішній вигляд Купольна
Стандарт передачі сигналу IP
Матриця 1/2.9" CMOS
Тип об'єктива Монофокальний
Світлочутливість 0.03 Люкс
Фокусна відстань 2.8 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 30 м
Кількість потоків 2
Відеокодек H.264, H.264B, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+
Сумісність CGI, ONVIF
Smart функції Виявлення людини, Розумне виявлення руху (SMD)
PoE Так
Живлення DC 12 В / PoE
Потужність споживання 4.3 Вт
Тип встановлення відеокамери Вуличне
Клас захисту IP67
Матеріал корпусу Метал, Пластик
Колір Білий
Робоча температура -40 °C ~ +60 °C
Розміри 109 / 86 мм
Вага 250 г
Гарантія 12 міс.
Країна виробник товару Китай
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: руху, людини; SMD; розумний пошук); матриця 1/2.9″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 92°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264B/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.03 Люкс@F2.0 (колір), 0.003 Люкс@F2.0 (ч/б), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 4.3 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити 86 / Ø109 мм; вага 250 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Міні |
| Застосування | Внутрішня |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 міс. |
| Розміри | 175 / 105 / 135 мм |
| Живлення | DC 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик ABS |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Клас захисту | IP66 |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Спрацювання за подією | За рухом, За тривогою, За годиною |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Відеокодек | H.264 |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1920) |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду камери | 89° |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Мікрофон | Да |
| Робоча вологість | 10-95% |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Wi-Fi | Да |
| Динамік | Да |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Smart-функції | Смарт трекінг |
- Ціна: 4 200 ₴

