
Вуличний прожектор 30W герметичний IP65 6200К 220В S6-SMD-30-Slim+Sensor BIOM (00-00014584)
- Готово до відправки
- Код: 00-00014584
500 ₴
Характеристики
| Назва | Світлодіодний прожектор BIOM 30W S5-SMD-30-Slim+Sensor 6200К 220V IP65 |
|---|---|
| Потужність | 30 W |
| Світловий потік | 2700 Lm |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Світлова віддача | 90 Lm/W |
| Температура світла | 6200 K (Холодний білий) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Термін служби | 30000 г. |
Опис
Новий прожектор від BIOM серії S5 – це наступне покоління серії S4, яка відмінно себе зарекомендувала. У ньому втілені висока якість світла, надійність збірки, зручність кріплення, приємний дизайн та невисока ціна у порівнянні з аналогами.
Роботу виробу забезпечують високоякісні SMD-світлодіоди, вироблені всесвітньо відомою компанією SANAN. Світловіддача прожектора з діодами SMD 2835 становить 90 лм/Вт, а індекс передачі кольору CRI перевищує 80 одиниць. При цьому колірна температура світіння дорівнює 6200 К, що дозволяє візуально посилити ефективну освітленість простору. Пристрої оснащені лінійним драйвером останнього покоління, виготовленим за DOB-технологією. За таких умов прожектор може працювати у діапазоні напруг 175-265 В, а його світловий потік буде плавно змінюватися при перепадах вольтажа.
Завдяки кронштейну нової конструкції прожектор може бути розміщений під кутом у 45° до поверхні, яка освітлюється, що є рідкістю для сучасних моделей. Таке рішення дозволяє ефективно використовувати прилад у підсвічуванні вивісок та бордів, фасадів та іншої реклами. За рахунок використання прогресивних технологій прожектори цього покоління демонструють одночасне здешевлення світлодіодних виробів та помітне зростання їхніх експлуатаційних характеристик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Світловий потік | 800 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Термін служби | 1 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | LED module |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Колір плафона | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 10 см |
| Висота | 5 см |
| Ширина | 13.4 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Датчик руху | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Форма плафона | Прямокутна |
- Ціна: 500 ₴

