
Акумуляторна батарея 12.8В 18А*год LiFePO4 лита-залізо-фосфатна Trinix TLFP-1218 Ultra (Orange) 44-00092 44-00092
- Немає в наявності
- Код: 44-00092
3 339 ₴
Характеристики Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 18А*год Trinix TLFP-1218 Ultra LiFePO4 (Orange) 44-00092
Бренд Trinix
Тип пристрою Акумуляторна батарея
Вихідна напруга 12.8 В
Тип акумулятора LiFePo4
Ємність акумулятора 18 Ah
Максимальна енергоємність 230.4 Вт*год
Максимальний струм заряду 18 А
Напруга завершення заряду 14.6 В
Максимальний струм розряду 18 А
Кількість циклів > 2000
Термін роботи 5 років
Тип клем Т12 (під болт M5)
Застосування Джерела безперебійного живлення
Матеріал корпусу ABS-пластик
Колір Помаранчевий
Робоча температура Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С
Розміри 181 / 78 / 164 мм
Вага 2.3 кг
Гарантія 12 міс.
Країна виробник товару Китай
Акумуляторна батарея Trinix TLFP-1218 Ultra LiFePO4 (4S) ємністю 18 А·год, з вихідною напругою 12.8 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), кількість циклів: > 2000.
Паралельне або послідовне підключення акумуляторних батарей не підтримується.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В, що працюють із зовнішніми акумуляторами.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 12.8В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
- набагато більша кількість циклів заряду-розряду;
- вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
- швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
- стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
- здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
- без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
- мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві.
Ключові властивості Trinix TLFP-1218 Ultra LiFePO4
- Тип акумуляторної батареї: LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 12.8 В.
- Ємність: 18 А·год.
- Кількість циклів: > 2000.
- Максимальний струм заряду: 18 А; максимальний струм розряду: 18 А.
- Тип клем: Т12 (під болт) M5.
- Розміри: 181 / 78 / 164 мм.
- Вага: 2.3 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 18 А. г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Напрацювання | 2000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 20 А |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип струмовивіду | T12 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 164 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 6 міс. |
| Максимальний струм заряду | 22.5 А |
| Максимальний струм розряду | 24.4 А (5 хв.) |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
- Ціна: 3 339 ₴






