
Акумулятор 12.8В 12V20Ah LiFePO4 літій-залізо-фосфатний Trinix LFP 44-00093 44-00093
- Готово до відправки
- Код: 44-00093
3 750 ₴
Опис товару Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 20А*год Trinix LFP 12V20Ah LiFePO4
Характеристики Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 20А*год Trinix LFP 12V20Ah LiFePO4
Бренд Trinix
Тип пристрою Акумуляторна батарея
Вихідна напруга 12.8 В
Тип акумулятора LiFePo4
Ємність акумулятора 20 Ah
Максимальна енергоємність 256 Вт*год
Можливості підключення АКБ Паралельне
Максимальний струм заряду 10 А
Напруга завершення заряду 14.6 В
Максимальний струм розряду 20 А
Кількість циклів > 4000
Тип клем F3
Застосування Джерела безперебійного живлення
Клас захисту IP55
Матеріал корпусу ABS-пластик
Робоча температура Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С
Розміри 181 / 76 / 170 мм
Вага 2.1 кг
Гарантія 12 міс.
Країна виробник товару Китай
Акумуляторна батарея Trinix LFP 12V20Ah LiFePO4 ємністю 20 А·год, з вихідною напругою 12.8 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), тип клем F3, кількість циклів: > 4000.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В, що працюють із зовнішніми акумуляторами.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 12.8В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
- набагато більша кількість циклів заряду-розряду (мінімум 4000);
- вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
- швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
- стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
- здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
- без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
- мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві;
- широкий діапазон робочих температур -20 °C до +55 °C дозволяє експлуатувати акумуляторні батареї в екстремальних умовах.
Ключові властивості Trinix LFP 12V20Ah LiFePO4
- Тип акумуляторної батареї: LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 12.8 В.
- Ємність: 20 А·год.
- Кількість циклів: > 4000.
- Максимальний струм заряду: 10 А; максимальний струм розряду: 20 А.
- Тип клем: F3.
- Розміри: 181 / 76 / 170 мм.
- Вага: 2.1 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напрацювання | 2000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 20 А |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип струмовивіду | F2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 164 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 6 міс. |
| Максимальний струм заряду | 22.5 А |
| Максимальний струм розряду | 24.4 А (5 хв.) |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
- Ціна: 3 750 ₴




