
Зарядна станція 1.8 кВт 1024 Втч (чиста синусоїда) Marstek M1200 42-00301 42-00301
- Немає в наявності
- Код: 42-00301
38 752 ₴
Характеристики Портативна зарядна станція Marstek M1200 1800W 1030Wh
Місткість 1030 Вт·год
Номінальна потужність 1800 Вт
Тип акумулятора LiFePo4
Бренд Marstek
Тип пристрою Зарядна станція
Потужність пікова (краткова) 3600 Вт
Вихід змінного струму (AC) 2 порти 230 В 1800 Вт
Тип вихідного сигналу Правильна синусоїда
Температура заряду 0 °C ~ +40 °C
Кількість циклів 6000
Вихід автомобільної зарядки/DC-вихід 1 порт DC5525 12В/10А 120 Вт, 1 порт автомобільної зарядки 12 В/10 А 120 Вт
Вхід для сонячної панелі порт XT60 12-59В з макс. потужністю 800 Вт
Вихід USB-A 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А)
Вихід USB-C PD 45 Вт (5-20 В), PD 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А (100 Вт макс)
Підтримка мобільної програми MARSTEK
Кількість заряджуваних одночасно пристроїв 8
Вихідний інтерфейс AC-роз'єм, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача, Розетка 220 B
Wi-Fi Да
Bluetooth Да
Застосування Для побутової техніки, для комп'ютерів, для котлів, для ноутбуків, для роутерів, для холодильників
Особливості LED-дисплей, з портом на 12 В, Режим ДБЖ, швидке заряджання
Тип захисту Від короткого замикання, Від перегрівання, Від перевантаження, розряджання/перезаряджання акумуляторної батареї, Від надмірного струму
Робоча температура -10 °C ~ +40 °C
Розміри 462.7 / 195 / 247.8 мм
Вага 14 кг
Гарантия 12 міс.
Країна-виробник товару Китай
Опис товару Портативна зарядна станція Marstek M1200 1800W 1030Wh

Портативна зарядна станція Marstek M1200 з номінальною потужністю 1800 Вт, піковою потужністю 3600 Вт, вихідна напруга 220-240 В. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 1030 Вт·год. Зарядна станція може одночасно заряджати до 8 пристроїв (завдяки вбудованим вихідним портам). Можливість заряджання станції від електромережі (вхідна потужність 1200 Вт), від сонячних панелей максимальною потужністю 800 Вт (стегує придбати окремо), від прикурювача. Час заряджання від електромережі становить приблизно 1 годину. Можливість віддаленого керування через мобільний застосунок Marstek з під'єднанням через Bluetooth або Wi-Fi.

Застосування
Портативна зарядна станція використовується як резервне джерело живлення під час вимкнення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку і в місцях, де немає електроживлення — наприклад, на транспортних засобах і під час путешествий. Застосовується для живлення побутової техніки та електронних пристроїв, екстреного зв'язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.

Функціональні переваги зарядної станції
- Можливість заряджати до 8 пристроїв одночасно.
Декілька способів заряджання пристрою:
- від електромережі — час заряджання становить приблизно 1 годину;
- від сонячних панелей максимальною потужністю 800 Вт (стегує придбати окремо) — час заряджання становить 1.5-5 годин (залежно від умов і потужності панелі);
- від автомобільної зарядки — час заряджання становить 9-12 годин.

- Режим роботи ДБЖ.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Marstek |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 2000 |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 2000 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 1000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 1024 |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 6000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід змінного струму (AC) | 2 порти, 230 В 1200 Вт |
| Місткість | 1021.2 Втг (22.2В/46Аг) |
| Кількість циклів | 6000 |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 4 |
| Особливості | Режим ДБЖ |
| Потужність пікова (короткочасна) | 2000 ВА |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
- Ціна: 38 752 ₴










