
Зарядна станція 2.5 кВт 2.56 кВт*год LifePO4 (чистий синус, Сонячна-гибидна, SMART, Wi-Fi, тиха) Marstek Venus C 42-00304 42-00304
- Готово до відправки
- Код: 42-00304
57 641 ₴
Система резервного живлення (інвертор та батарея) «все-в-одному» Marstek Venus C. Потужність 2.5 кВт, енергоємність 2.56 кВт*год, LifePO4, IP65
Характеристики Система резервного живлення (інвертор та батарея) «все-в-одному» Marstek Venus C. Потужність 2.5 кВт, енергоємність 2.56 кВт*год, LifePO4, IP65
Бренд Marstek
Тип пристрою Система накопичення енергії
Потужність 2.5 кВт
Потужність пікова (короткочасна) 3.5 кВт
Кількість фаз 1
ККД 93.5 %
Вихідна напруга 220 В
Вихідний струм 10.9 А
Вихідна частота 50 Гц
Вхідна напруга 187-253 В
Тип акумулятора LiFePo4
Напруга акумуляторної батареї 51.2 В
Ємність акумулятора 50 Ah
Максимальна енергоємність 2560 Вт*год
Кількість циклів 6000
Підтримка мобільного застосунку MARSTEK
Wi-Fi Так
Bluetooth
Так
Інтерфейси
Bluetooth, Ethernet, RS485, WiFi
Застосування Для дачі, Для дому, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей
Монтаж Настінний, Підлоговий
Тип захисту Від перевантаження, Від перегріву
Клас захисту IP65
Робоча температура -20 °C ~ +55 °C
Розміри 450 / 200 / 550 мм
Вага 44.9 кг
Гарантія 12 міс.
Країна виробник товару Китай
Система накопичення енергії All-in-one Marstek Venus C – це система зберігання енергії з номінальною вихідною потужністю 2.5 кВт, короткочасною піковою потужність 3.5 кВт. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 має енергоємність 2.56 кВт·год. Максимальна вхідна потужність заряджання становить 2.5 кВт, час заряджання до 100% приблизно 2 години. Система сумісна з сонячними панелями. Система підтримує 3 режими роботи та можливість віддаленого керування через мобільний застосунок (підключення через Wi-Fi/Bluetooth). Пристрій працює за принципом Plug & Play, сумісний з існуючими сонячними системами та підтримує функцію компенсації для трифазних мереж. Клас захисту IP65.
Підходить для квартир та житлових приміщень завдяки надтихій роботі з рівнем шуму до 30 дБ.

Застосування
Система Marstek Venus C призначена для підвищення енергонезалежності приватних будинків та квартир. Вона накопичує електроенергію в періоди низького споживання або низьких тарифів (або надлишок від сонячної генерації) і віддає її під час пікових навантажень або відключень електромережі. Може використовуватися як джерело безперебійного живлення для критично важливих приладів, а також для оптимізації витрат на електроенергію завдяки розумним алгоритмам керування.

Функціональні переваги та режими роботи
Три режими роботи:
- Self-Consumption – власне споживання. Вимагає підключення трансформатора струму (CT). Коли CT виявляє активне навантаження, пристрій негайно подає живлення. Коли CT виявляє, що сонячна система віддає електроенергію в мережу, пристрій починає заряджатися для збереження енергії. Це створює незалежну систему керування енергією будинку.
- AI Optimization – оптимізація зі штучним інтелектом. Використовує алгоритми штучного інтелекту для розробки економічно ефективних стратегій заряджання на основі споживання електроенергії користувачем, сонячної генерації та тарифів на електроенергію в реальному часі.
- Manual – ручний режим. Виконує визначені користувачем стратегії заряджання та розряджання.

- Функція компенсації (підтримка трифазних систем), застосовується в конфігурації «Власне споживання + CT + Навантаження»:
- однофазна компенсація – система подає живлення лише на однофазне навантаження, підключене до фазного проводу;
- трифазна повна компенсація – аналізує сумарне споживання на всіх трьох фазах (A, B, C) і генерує необхідну кількість енергії, щоб перекрити це споживання. Завдяки цьому лічильник фіксує мінімальне або нульове споживання електрики із зовнішньої мережі.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Marstek |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 500 мм |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 2500 |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 450 мм |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна потужність W | 3000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 2560 |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 6000 |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід змінного струму (AC) | 230 В 2000 Вт |
| Кількість циклів | 6000 |
| Особливості | Режим ДБЖ |
| Потужність пікова (короткочасна) | 2400 Вт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
- Ціна: 57 641 ₴











