
Зарядна станція 2.5 кВт 5.12 кВт*год LifePO4 (чистий синус, гібідна, SMART, Wi-Fi, тиха) Marstek Venus E 3.0 42-00302 42-00302
- Готово до відправки
- Код: 42-00302
78 965 ₴
Опис товару Система резервного живлення (інвертор і батарея) «все-в-одному» Marstek Venus E 3.0. Потужність 2.5 кВт, енергоємність 5.12 кВт*год, LifePO4, IP65
Бренд Marstek
Тип пристрою Система накопичення енергії
Потужність 2.5 кВт
Потужність пікова (краткова) 3.5 кВт
Кількість фаз 1
ККД 93.5%
Вихідна напруга 220 В
Вихідний струм 10.9 А
Вихідна частота 50 Гц
Вхідна напруга 187-253 В
Тип акумулятора LiFePo4
Напруга акумуляторної батареї 51.2 В
Ємність акумулятора 100 Ah
Максимальна енергоємність 5120 Вт·год
Кількість циклів 6000
Підтримка мобільної програми MARSTEK
Wi-Fi Да
Bluetooth Да
Інтерфейси Bluetooth, Ethernet, RS485, Wi-Fi
Застосування Для дачі, для дому, квартири, для офісу, для сонячних панелей
Монтаж Підлоговий, настінний
Тип захисту Від перегрівання, Від перевантаження
Клас захисту IP65
Робоча температура -20 °C ~ +55 °C
Розміри 480 / 153 / 624 мм
Вага 60 кг
Гарантія 12 міс.
Країна-виробник товару Китай

Система накопичення енергії All-in-one Marstek Venus E 3.0 — це система зберігання енергії з номінальною вихідною потужністю 2.5 кВт, короткочасною піковою потужністю 3.5 кВт. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 має енергоємність 5.12 кВт·год. Максимальна вхідна потужність заряджання становить 2.5 кВт, час заряджання до 100% приблизно 2 години. Система сумісна із сонячними панелями. Система підтримує 3 режими роботи та можливість віддаленого керування через мобільний застосунок (під'єднання через Wi-Fi/Bluetooth). Пристрій працює за принципом Plug&Play, сумісний із наявними сонячними системами та підтримує функцію компенсації для трифазних мереж. Клас захисту IP65.
Підходить для квартир і житлових приміщень завдяки надтихій роботі з рівнем шуму до 30 дБ.

Застосування
Система Marstek Venus E 3.0 призначена для підвищення енергонезалежності приватних будинків і квартир. Вона накопичує електроенергію в періоди низького споживання або низьких тарифів (або надлишок від сонячної генерації) і віддає її під час пікових навантажень або вимкнень електромережі. Може використовуватися як джерело безперебійного живлення для критично важливих приладів, а також для оптимізації витрат на електроенергію завдяки розумним алгоритмам керування.

Функціональні переваги та режими роботи
Три режими роботи:
- Self-Consumption — власне споживання. Вимагає під'єднання трансформатора струму (CT). Коли CT виявляє активне навантаження, пристрій негайно подає живлення. Коли CT виявляє, що сонячна система віддає електроенергію в мережу, пристрій починає заряджатися для збереження енергії. Це створює незалежну систему керування енергією вдома.
- AI Optimization — оптимізація зі штучним інтелектом. Використовує алгоритми штучного інтелекту для розроблення ефективних стратегій заряджання на основі споживання електроенергії користувачем, сонячної генерації та тарифів на електроенергію в реальному часі.
- Manual — ручний режим. Виконує певні користувачем стратегії заряджання та розряджання.

- Функція компенсації (підтримка трифазних систем), застосовується в конфігурації «Собчене споживання + CT + Навантаження»:
- однофазна компенсація — система подає живлення тільки на однофазне навантаження, під'єднане до фазного дроту;
- трифазна повна компенсація — аналізує сумарне споживання на всіх трьох фазах (A, B, C) і генерує необхідну кількість енергії, щоб перекрити це споживання. Завдяки цьому лічильник фіксує мінімальне або нульове споживання електрики із зовнішньої мережі.
- Інтеграція із сонячними системами — підтримує під'єднання до будь-яких фотоелектричних систем, забезпечуючи функції власного споживання й оптимізації.
- Віддалене керування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Marstek |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 480 мм |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 2500 |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 624 мм |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна потужність W | 3000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 5120 |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 6000 |
| Ширина | 153 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід змінного струму (AC) | 230 В 2000 Вт |
| Кількість циклів | 6000 |
| Особливості | Режим ДБЖ |
| Потужність пікова (короткочасна) | 4000 Вт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
- Ціна: 78 965 ₴










