
Гібридний інвертор трифазний 220/380V 20KW WIFI 2 MPPT SOLIS S6-EH3P20K-H HV-battery 42-00193 42-00193
- Готово до відправки
- Код: 42-00193
130 800 ₴
| Бренд | Solis |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Розміри | 563 / 546 / 250 мм |
| Вага | 35.2 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Робоча температура | -25°C ~ +60°C |
| Вхідна напруга | 120-800 В |
| Напруга акумуляторної батареї | 120-800 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| ККД | 97.5 % |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга від сонячних панелей | 200-850 В |
| Струм розряду | 50 А |
| MPPT-контролер | Так |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Wi-Fi | Так |
| Максимальна потужність | 30 кВт |
| Вихідна напруга | 400 В |
| Монтаж | Настінний |
| Колір | Білий |
| Клас захисту | IP66 |
Гібридний трифазний інвертор Solis S6-EH3P20K-H з номінальною потужністю 20 кВт (пікова потужність 30 кВт), з 4 вбудованими MPPT-контролерами. Може підключатися до акумуляторних батарей системи накопичення енергії. Діапазон напруги від сонячних панелей 200-850 В, максимальна потужність сонячних панелей 40 кВт. Напруга акумуляторної батареї 120-800 В, максимальний струм заряду 50 А / розряду 50 А. Вихідна напруга 400 В, ККД 97.5%. Можливість підключення генератора.
Застосування
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), завдяки чому до пристрою можна підключати та живити від нього побутові електроприлади та промислове обладнання.
Гібридні інвертори Solis можуть підключатися до системи накопичення енергії. Високовольтні інвертори підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії та для роботи як домашньої електростанції, а також для живлення медичної техніки, об’єктів інфраструктури, промислових двигунів високої потужності, серверних комплексів, на будівництві.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
- Номінальна потужність інвертора становить 20 кВт, пікова потужність 30 кВт. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
- Трифазний однофазний – універсальний, оскільки подає на виході електроенергію напругою 400 В, що підходить для професійного обладнання. Коефіцієнт корисної дії – 97.5%.
- Вбудований зарядний пристрій з максимальним струмом заряду 50 А / струмом розряду 50 А.
- Підтримує заряд АКБ типу Li-ion. Напруга акумуляторної батареї – 120-800 В. Час перемикання на батарею становить <10 мс.
- Чотири вбудовані MPPT-контролери (Maximum Power Point Tracking) – система відслідковування точки максимальної потужності сонячних батарей, з можливістю керування сонячними батареями максимальною потужністю 40 кВт. Кількість ланцюгів послідовно з’єднаних сонячних панелей (стрінгів) на MPPT: 4+4+4+4. Початкова напруга фотоелекричного поля (PV) становить 200 В, що дозволяє інвертору працювати навіть за низького сонячного освітлення.
- LCD-дисплей для налаштування та відображення стану роботи.
- Комунікаційні інтерфейси: CAN, RS 485, WiFi, Bluetooth, Cellular, GPRS та LAN;.
- Декілька режимів роботи: від мережі / автономний / як ДБЖ.
- Можна обрати пріоритет для заряду акумуляторної батареї від змінного струму / сонячної енергії.
- Можливість підключення генератора.
- 6 режимів для налаштування часу заряджання/розряджання акумуляторної батареї.
- Інвертор дозволяє 10 секундний стрибок живлення до 200% для підтримки роботи пристроїв із високими пусковими струмами.
- Автоматичний перезапуск при відновленні змінного струму зовнішньої мережі.
- Захист від перевантаження, перегріву, короткого замикання.
- Настінний монтаж.
- Клас захисту корпусу IP66 дозволяє встановлювати пристрій як всередині приміщень, так і зовні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solis |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Допустима пікова потужність | 30000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 93 % |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Максимальна потужність | 30000 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 500 В |
| Номінальна потужність | 20000 Вт |
| Номінальний струм | 135 А |
| Перевантажувальна здатність | 150% |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35.2 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 563 мм |
| Ширина | 546 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В, 400 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси | CAN, RS485, WiFi |
| ККД | 97.6 % |
| Клас захисту | IP65 |
| Кількість фаз | 1 и 3 |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 160-700 В |
| Напруга від сонячних панелей | 150-850 В |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | On/Off-grid – гібридний |
| Колір | Білий |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 8 мс |
- Ціна: 130 800 ₴




