-5%Зарядна станція 1024Wh 2000W LiFePO4 OUPES Mega 1 S1 42-00306
- Готово до відправки
- Код: 42-00306
39 000 ₴
37 000 ₴
Характеристики Портативна зарядна станція OUPES Mega 1 S1 2000 W 1024Wh LiFePO4
Бренд OUPES
Тип пристрою Зарядна станція
Номінальна потужність 2000 Вт
Потужність пікова (краткова) 4500 Вт
Вихід змінного струму (AC) 4 порти 220-240 В 2000 Вт
Тип вихідного сигналу Правильна синусоїда
Тип акумулятора LiFePo4
Місткість 1024 Вт·год
Кількість циклів 3500
Вихід автомобільної зарядки/DC-вихід 1 порт автомобільної зарядки 12 В/10 А, 2 порти DC5521 12 В/10 А загальною потужністю 120 Вт
Вхід для сонячної панелі 12-78 В MPPT: макс. 18-75В/14А, потужність до 800 Вт
Вхід для автомобільної зарядки 12-15 В/8 А макс.
Вихід USB-A 4 порти, 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А)
Вихід USB-C 2 порти PD 100 Вт (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А)
Кількість заряджуваних одночасно пристроїв 13
Серия OUPES S
Вихідний інтерфейс AC-роз'єм, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача, Розетка 220 B
Bluetooth Да
Застосування Для побутової техніки, для всього дому, для комп'ютерів, для котлів, для ноутбуків, для роутерів, для холодильників
Особливості LED-дисплей, з портом на 12 В, Режим ДБЖ, швидке заряджання
Тип захисту Від короткого замикання, Від перегрівання, Від перевантаження, Від перенапруги
Робоча температура 0 °C ~ +40 °C
Розміри 384 / 232 / 295 мм
Вага 12.6 кг
Гарантія 12 міс.
Країна-виробник товару Китай
Портативна зарядна станція OUPES Mega 1 S1 з функцією ДБЖ (EPS), з номінальною потужністю 2000 Вт, піковою потужністю 4500 Вт, вихідна напруга 220-240 В, чиста синусоїда. Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 потужністю 1024 Вт·год (51.2В/20А·год). Зарядна станція може одночасно заряджати до 13 пристроїв завдяки великій кількості вихідних портів. Можливість швидкого заряджання станції від електромережі (вхідна потужність до 1400 Вт, кабель у комплекті), від сонячних панелей максимальною потужністю 800 Вт (кабель у комплекті, панелі треба придбати окремо), від прикурювача (зарядний кабель у комплекте). Час заряджання до 80% від мережі становить одну годину. Моніторинг і керування пристроєм можливі через мобільний застосунок (Bluetooth/WiFi).

Застосування
Портативна зарядна станція використовується як резервне джерело живлення під час вимкнення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку і в місцях, де немає електроживлення — наприклад, на транспортних засобах і під час походжень. Застосовується для живлення побутової техніки та електронних пристроїв, екстреного зв'язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.

Функціональні переваги зарядної станції
- Можливість заряджати до 13 пристроїв одночасно: 4 пристрої від розеток AC, 4 від портів USB-A, 2 від портів USB-C, 1 від авторозитки та 2 від портів DC5521.

Декілька способів заряджання пристрою:
- від електромережі змінного струму — максимальна вхідна потужність 1400 Вт (кабель у комплекті);
- від сонячних панелей максимальною потужністю 800 Вт (кабель MC4-Anderson у комплекті, панелі треба придбати окремо);
- від автомобільної зарядки (кабель у комплекті);
- за допомогою генератора.

- Режим роботи EPS (аналог ДБЖ). Пристрій може використовуватися як аварійне джерело живлення. Час перемикання на акумуляторну батарею становить 20 мс.
- Вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 (літій-залізо-фосфатна) має переваги як тривалий термін експлуатації, безпеку використання та стабільність роботи.
- Можливість розширення ємності: станція підтримує під'єднання додаткової зовнішньої батареї OUPES S2-BAT енергоємністю 2048 Вт·год через спеціальний порт розширення.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | OUPES |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від генератора, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Темно-сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 10 |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 2000 |
| Вага | 12.6 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 5000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 1025 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 2000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Режим ДБЖ |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Місткість | 1021.2 Втг (22.2В/46Аг) |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 10 |
| Вихід змінного струму (AC) | 4 порти 200-240 В 2400 Вт |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Потужність пікова (короткочасна) | 2400 Вт |
| Кількість циклів | > 4000 |
- Ціна: 37 000 ₴











