
Відеокамера спостереження 4MP TD-9544C4(PE/WR1) WHITE купол MicroSD аудіо f=2.8mm TVT (77-00443)
- Готово до відправки
- Код: 77-00443
5 300 ₴
Характеристики IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9544C4(PE/WR1) Full Color f=2.8mm з мікрофоном
Бренд TVT
Тип пристрою IP-відеокамера
Роздільна здатність камери 4 Мп (2688x1520)
Модель корпуса CD45E
Мікрофон Так
Зовнішній вигляд Купольна
Стандарт передачі сигналу IP
Матриця 1/2.9" CMOS
Тип об'єктива Монофокальний
Світлочутливість 0.0005 Люкс
Фокусна відстань 2.8 мм
Тип підсвічування LED
Дальність підсвічування 20 м
Кількість потоків 3
Відеокодек H.264, H.264+, H.265, H.265+
Сумісність ONVIF
Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS
Кількість користувачів онлайн 10
Серія C4
Bitrate 32Kbps – 10Mbps
Аудіовходи Так
Підтримка браузерів Edge, Firefox, Google Chrome, Safari
Карта пам'яті MicroSD карта до 512 ГБ
Спрацювання за подією За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний
Smart функції Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Підрахунок цілей
Протоколи 802.1x, DDNS, DNS, FTP, HTTP, HTTP POST, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTCP, RTMP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, UDP, UPnP
PoE Так
Інтерфейси передачі даних 1x RJ45 10/100M
Живлення DC 12 В / PoE
Особливості NDAA
Підключення Дротове
Тип встановлення відеокамери Вуличне
Клас захисту IP67
Матеріал корпусу Метал
Колір Білий
Робоча температура -30 °C ~ +60 °C
Розміри Ø 94.6 / 82.8 мм
Вага 45 г
Гарантія 12 місяців
Країна виробник товару Китай
IP-відеокамера Full Color TVT TD-9544C4(PE/WR1) з вбудованим мікрофоном, з роздільною здатністю 4Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 99°. Відстань LED-підсвічування до 20 м, підтримує повнокольорове зображення 24/7. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення облич, вторгнення в зону, що охороняється, класифікація та підрахунок цілей тощо. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Купольну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 4 Мп (2688*1520 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/2.9″ CMOS.
- IP-відеокамера обладнана функціями відеоаналітики:
- виявлення та захоплення облич;
- захист периметру: перетин лінії, вхід/вихід з регіону, вторгнення у зону під охороною з класифікацією людина / транспортний засіб, виявлення залишених або зниклих предметів;
- статистика: підрахунок цілей за типом;
- виявлення порушень у відео: зміни сцени, розмиття, виявлення аномального кольору та звукових перешкод.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне світлодіодне підсвічування дальністю до 20 м дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Підтримується повнокольоровий режим зображення 24/7.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка трьох відеопотоків, наявність одного аудіовходу та вбудованого мікрофону, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 512 ГБ, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Вулична |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2048x1536 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 95/95/83 мм |
| Живлення | DC 12 В / 500 мА |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Клас захисту | IP67 |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2592x1520) |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
- Ціна: 5 300 ₴



