-1%Відеокамера спостереження 4Mp D-9442C4(AZ/PE/WR2) WHITE циліндр f=2.8-12 мм TVT (77-00442)
- Готово до відправки
- Код: 77-00442
8 091 ₴
8 000 ₴
IP-відеокамера Full Color TVT TD-9442C4(AZ/PE/WR2) з вбудованим мікрофоном, з роздільною здатністю 4Мр, з фокусною відстанню 2.8-12 мм і горизонтальним кутом огляду 101°-33°. Відстань LED-підсвічування до 30 м, підтримує повнокольорове зображення 24/7. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення облич, вторгнення в зону, що охороняється, класифікація та підрахунок цілей тощо. Можливе живлення через PoE. ЗастосуванняЦиліндричну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Ключові властивості та можливості
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта. Відповідність нормам NDAAДаний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Вулична |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2048x1536 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Чутливість | 5 люкс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Максимальне значення фокусної відстані | 12 мм |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 218 мм |
| Ширина | 80.5 мм |
| Висота | 80.3 мм |
| Вага | 640 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 217.8 / 80.5 / 80.3 мм |
| Живлення | DC 12 В / 500 мА |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Клас захисту | IP67 |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2592x1520) |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
- Ціна: 8 000 ₴


